اخبار

دو بازی For Honor و Assassin’s Creed Origins در راه گیم پس

پیش از این، اعلام شده بود که یوبیسافت دو عنوان AAA خود یعنی Assassin’s Creed Origins و  بازی For Honor را در چند ماه آینده به Xbox Game Pass خواهد آورد.

ما اکنون یک به‌روزرسانی در این زمینه داریم، با برنامه Xbox Game Pass که اکنون تاریخ‌های مربوطه را برای عرضه این دو بازی بر روی پلتفرم نشان می‌دهد.

دو بازی For Honor و Assassin’s Creed Origins از ژوئن در گیم پس

دو بازی For Honor و Assassin’s Creed Origins در راه گیم پس

For Honor (به طور خاص For Honor: Marching Fire Edition) از اول ژوئن 2022 بر روی Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. Assassin’s Creed Origins یک هفته بعد در 7 ژوئن 2022 در دسترس قرار می‌گیرد. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، این دو عنوان برای رایانه شخصی در دسترس خواهند بود و نسخه کنسولی تحت فضای ابری است.

این گزارش به دنبال اخبار اخیر گزارش رسانه PlayStation Game Size منتشر شد که نشان می‌داد به‌روزرسانی جدید نسل فعلی 60 فریم بر ثانیه برای Assassin’s Creed Origins به احتمال زیاد هفته آینده منتشر خواهد شد. یوبیسافت همچنین اعلام کرد که 27 بازی کلاسیک خود (قرار است تا پایان سال به 50 بازی افزایش یابد) با سطوح بالاتر PS Plus بازسازی شده در دسترس خواهند بود، به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

دو بازی For Honor و Assassin’s Creed Origins از آثار سال‌های گذشته شرکت یوبیسافت هستند که برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه شخصی دردسترس قرار گرفتند. حال با افزوده شدنشان به گیم پس باید آنها را بتوان در سرویس محبوب مایکروسافت داشت. بنابراین اگر تاکنون آنها را تجربه نکردید اکنون بهترین فرصت خواهد بود.


 

بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا