اخبار

بازی Forspoken در پلی استیشن 5 لودینگ فوق العاده سریعی دارد

براساس گزارش تازه انتشاریافته، بازی Forspoken روی کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن 5 مدت زمان لودینگ عجیبی داشته که سریع‌تر از نسخه رایانه شخصی است.

در نسل نهم سونی کنسول پلی استیشن 5 را با سخت افزار قوی همراه ساخته تا بازیکنان تجربه گیم پلی به شدت لذت بخش و هیجان انگیزی داشته باشند. یکی از ویژگی بارز این کنسول وجود SSD بوده که مدت زمان لودینگ بین بازی‌ها را به شدت کاهش می‌دهد.

یکی از این عناوین بازی Forspoken مورد انتظار است. بازی مورد اشاره یک اثر اکشن نقش آفرینی از سوی استودیو Luminous Productions بوده که تحت توسعه قرار دارد.

بازی Forspoken و تجربه فوق العاده روی کنسول پلی استیشن 5

اخیرا Teppei Ono یکی از مدیران فنی بازی در مصاحبه‌ای به تحسین کنسول پلی استیشن 5 و سرعت لودینگ بالا بازی روی آن اشاره کرد. او بیان داشت که با وجود حافظه  SSD M.2 کنسول سونی، بازی موردبحث  کمتر از 1 ثانیه مدت زمان لودینگ خواهد داشت. اما این مدت زمان در رایانه شخصی بسته به نوع سخت افزار چیزی بین 2 تا 20 ثانیه است.

همچنین گفته شده هر دو پلتفرم رایانه شخصی و پلی استیشن 5 شامل فناوری FSR 2.0 می‌شوند. گذشته از آن حالت‌های گرافیکی با وضوح بالایی چون Quality و Native 4K گنجانده شده تا بازیکنان بتوانند یک حالت موردنظر را انتخاب کنند و به تجربه گیم پلی این اثر اکشن نقش آفرینی بپردازند.

بازی Forspoken برنامه ریزی شد ماه می عرضه شود اما به دلیل کندی روند توسعه، زمان انتشار 5 ماه به تاخیر افتاد و در 11 اکتبر سال 2022 ارائه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا