اخبار

ال‌جی G7 ThinQ اندروید 9.0 را در سه ماه اول سال 2019 دریافت خواهد کرد

چندی پیش اخباری درباره بسته جدید سیستم عامل برای یکی از محصولات شرکت ال جی منتشر شد. با این وجود اگر عرضه نسخه بتای به‌روزرسانی اندروید 9.0 پای برای تلفن همراه هوشمند ال‌جی G7 ThinQ شما را در رابطه با احتمال ارائه نسخه نهایی این به‌روزرسانی هیجان زده کرده است، بهتر است چندان خوشحال نباشید زیرا بر اساس اطلاعات جدید، به‌روزرسانی G7 ThinQ به اندروید 9.0 در سه‌ماهه اول سال جاری میلادی انجام خواهد شد اما منطقه جغرافیایی آن به کره محدود مانده است. با موبایلستان همراه باشید.

ال‌جی G7 ThinQ اندروید 9.0 را در سه ماه اول سال 2019 دریافت خواهد کرد

مطالب مرتبط

تجربه ثابت کرده است که به‌روزرسانی سیستم‌عامل دستگاه‌های ال‌جی ابتدا برای همراه‌های هوشمند واقع در بازار کره جنوبی عرضه خواهد شد و سپس چند ماه بعد به همراه‌های هوشمند دیگر نقاط جهان خواهد رسید. بر همین اساس اگر شما یکی از دستگاه‌های ال‌جی G7 ThinQ را دارید و آن را از بازار کشور کره نخریده‌اید، احتمالا مجبورید تا برای دریافت به‌روزرسانی اندروید 9.0 پای تا سه ماه دوم سال جاری میلادی صبر کنید

درحالی‌که بسیاری از رقبای ال‌جی، به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل خود را با سرعت بسیار بیشتری به مخاطبان خود عرضه می‌کنند، اما دارندگان تلفن‌های همراه هوشمند ال‌جی باید مدت‌زمان بسیار بیشتری را در صف انتظار باقی بمانند که این امر برای بسیاری از دوست داران ال‌جی آزاردهنده است.

همچنین ازآنجایی‌که این کمپانی در سال 2018 میلادی به موفقیت‌هایی که انتظارش را می‌کشید نرسیده است، بهتر است برای بهتر کردن شرایط خود و پیشرفت در جهت اهدافش این ضعف عرضه دیرهنگام به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل را برطرف کرده تا  از این طریق از افت شدید کاربران و مشتریانش جلوگیری کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا