نماد سایت موبایلستان

آپدیت One UI 5.1 برای گوشی Galaxy A04s منتشر شد

گوشی Galaxy A04s

سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.1 را برای گوشی Galaxy A04s منتشر کرده است. این گوشی هوشمند سطح پایه سه ماه پیش به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت کرد. اکنون نوبت به آپدیت جدید رسید تا توسط این تلفن هوشمند دریافت شود.

به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گوشی Galaxy A04s با نسخه میان‌افزار A047FXXU2CWBH ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی، که وصله امنیتی مارس ۲۰۲۳ را نیز به تلفن همراه می‌آورد، هم اکنون در کشورهای مختلف اروپایی منتشر می‌شود. در دسترس بودن این نرم افزار جدید می‌تواند در چند روز آینده به کشورهای بیشتری در سراسر جهان برسد.

اگر Galaxy A04s در اروپا دارید، به‌روزرسانی One UI 5.1 را با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، بررسی کنید. بروزرسان One UI 5.1 ویژگی‌های جدید مختلفی از جمله برنامه‌های دوربین و گالری بهبود یافته را به ارمغان می‌آورد.

گوشی Galaxy A04s و دریافت آپدیت جدید

همچنین ویجت باتری جدید را دریافت می‌کند که میزان شارژ باتری تلفن و دستگاه‌های بی‌سیم متصل به آن را نشان می‌دهد. یک ویجت جدید پویا برای آب و هوا، جستجوی بهبود یافته در برنامه اینترنت سامسونگ و موارد دیگر وجود دارد. سامسونگ بزودی این آپدیت را برای گوشی‌های بیشتر ارائه خواهد داد و تنها به مدل‌های رده پایه بسنده نمی‌کند.

در سوی دیگر پیشتر گلکسی A13 نیز One UI 5.1 را دریافت کرد. تاکنون شرکت کره‌ای برای مدل‌های گسترده‌ای این بروزرسان را منتشر کرده که ویژگی‌های بیشتری ارائه می‌دهد. برند مورد اشاره درصدد است تا بزودی بروزرسان جدیدی را به مخاطبان ارائه داده و ویژگی‌های برجسته فراهم می‌آورد.

انتظار داریم بزودی آپدیت بیشتری دردسترس قرار گیرد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

خروج از نسخه موبایل