اخبار

گوشی Galaxy A33 سامسونگ بزودی معرفی می شود

کمبود تراشه موجب شد تا بسیاری از شرکت‌ها تاخیری در معرفی محصول داشته باشند و در این بین سامسونگ اجازه نخواهد داد چنین اتفاقی رخ دهد، از همین رو بزودی گوشی Galaxy A33 را معرفی خواهد کرد.

سال 2022 باید شاهد معرفی میان رده‌های هیجان انگیزی از سوی برند کره‌ای باشیم که می‌توان به Galaxy A13 با قیمت فوق العاده ارزان و پشتیبانی شبکه 5G اشاره کرد.

حال گزارش جدید می‌گوید یک مدل اقتصادی دیگر توسط سامسونگ تحت توسعه قرار دارد که به عنوان گوشی Galaxy A33 شناخته می‌شود. هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات، تاریخ عرضه و قیمت آن وجود ندارد، اگرچه دوستان ما در GalaxyClub می‌گویند که سامسونگ در حال توسعه A33 است، به این معنی که ما می‌توانیم برخی از جزئیات را در هفته‌های آینده مشاهده کنیم.

گوشی Galaxy A33 سامسونگ در راه است

در حالی که اکنون پیش بینی در مورد مشخصات سخت است، امیدواریم گوشی Galaxy A33 بزرگ‌ترین نقص Galaxy A32 را برطرف کند: عملکرد سخت افزاری ضعیف. Galaxy A32 از ضعف سخت افزاری رنج می‌برد که موجب می‌شد گزینه جذابی نباشد و سامسونگ در نظر دارد مدل بعدی یک گزینه ایده آل باشد.

پشتیبانی از شبکه 5G احتمالا یک ویژگی استاندارد خواهد بود و بعید است چند مدل مختلف در کار باشد. اگر سامسونگ قصد دارد چند نسخه را عرضه دارد، امیدواریم این مدل بتواند رضایت را جلب کند و با گوشی رو به رو باشیم که نسبت به مدل‌های پیشین اختلاف قیمت بزرگی میان نسخه 5G و غیر 5G وجود نداشته باشد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا