اخبار

گلکسی اس 10 پلاس با صفحه‌نمایش غول‌آسا به بازار عرضه می‌شود

صبحی دیگر با آغاز یک افشاگری جدید رابطه با گلکسی اس 10 پلاس آغازشده است. افشاگری یاد شده درواقع به صفحه‌نمایش بزرگ این تلفن همراه هوشمند مرتبط است که رقم 6.66 اینچی ارائه‌شده برای آن صفحه‌نمایش همراه‌های هوشمندی نظیر گلکسی نوت 9 و آیفون XS Max را پشت سر می‌گذارد. با موبایلستان همراه باشید.

 

مطالبگلکسی اس 10 مرتبط

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده از افشا کننده‌ای به نام Ice Universe، درحالی‌که نسخه معمولی گلکسی اس 10 با صفحه‌نمایشی 6.11 اینچی به بازار عرضه خواهد شد اما گلکسی اس 10 پلاس که نام آن در میان بهترین همراه‌های هوشمند مجهز به فناوری 5G سال 2019 میلادی است، با صفحه‌نمایشی 6.66 اینچی به دست کاربران می‌رسد. این رقم موجب می‌شود که گلکسی اس 10 به بزرگ‌ترین تلفن همراه هوشمند جهان تبدیل شود.

البته Ice Universe در توییتر خود اندازه صفحه‌نمایش‌ها را برای نسخه‌های مختلف گلکسی اس 10 فهرست بندی کرده است و همچنین سرنخی در رابطه با بزرگی صفحه‌نمایش گلکسی نوت 10 نیز داده است که آن هم رقم بسیار بزرگی است. به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که استراتژی سازندگان تلفن‌های همراه هوشمند در سال 2019 میلادی نه‌تنها ارائه فناوری 5G برای پرچم‌دارانشان است، بلکه قصد دارند تا اندازه صفحه‌نمایش آن‌ها را به تبلت‌ها نزدیک‌تر کنند.

این استراتژی انتقادهای فراوانی را به دنبال داشته است که برخی از آن‌ها اعلام کرده‌اند که تلفن‌های همراه هوشمند در این اندازه بسیار بزرگ نمی‌توانند مانند گذشته کارایی داشته باشند و دست‌وپا گیر می‌شوند. البته کمپانی‌ها برای این انتقادها نیز چاره‌اندیشی خواهند کرد و برای مثال سامسونگ برای حل این موضوع نسخه‌های متفاوت‌تری از گلکسی اس 10 در اندازه‌های مختلف را برای کاربران ارائه کرده است. اما خرید گلکسی اس 10 نسخه معمولی با صفحه‌نمایش 6.11 اینچی به معنای فدا کردن بهره‌مندی از فناوری 5G است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا