اخبار

تلفن همراه گلکسی اس 10 به‌احتمال‌قوی از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نخواهد کرد

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که برای راحتی خیال بیشتر برای همراه هوشمند خود از محافظ صفحه‌نمایش استفاده می‌کنید، خبرهای چندان خوبی برایتان نداریم. به‌تازگی و بر اساس شایعات جدید منتشر شده به واسطه یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی تلفن های همراه هوشمند، حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش تلفن همراه گلکسی اس 10 با محافظ صفحه‌نمایش کار نخواهد کرد. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10 به‌احتمال‌قوی از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نخواهد کرد

مطالب مرتبط

تلفن همراه گلکسی اس 10 وانیلا و گلکسی اس 10 پلاس از فناوری حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در زیر صفحه‌نمایش بهره خواهند برد. باور بر این است که این تلفن‌های همراه هوشمند فناوری حسگر اثرانگشت فرابنفشی را معرفی خواهند کرد که امن‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر از فناوری‌های حسگر اثرانگشت نوری فعلی است. بااین‌وجود، ممکن است یک نقطه‌ضعف اصلی همراه این فناوری باشد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

بر اساس اطلاعات جدید حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش از محافظ صفحه پشتیبانی نخواهد کرد و به‌این‌ترتیب هیچ محافظ صفحه‌ای برای سری گلکسی اس 10 ساخته نخواهد شد. بر اساس شایعات در تست های انجام‌شده توسط کمپانی سازنده لوازم جانبی Armadillotek تمامی محافظ صفحه‌ها موجب کاهش دقت کارکرد این فناوری شده‌اند.

بااین‌حال هنوز نمی‌دانیم که آیا این کمپانی تمامی موادی که برای ساخت محافظ‌های صفحه‌نمایش به کار می‌رود را تست کرده است یا فقط به آزمودن یکی از آن‌ها اکتفا کرده است. این محافظ صفحه‌ها از نوع پلاستیکی و شیشه‌ای ساخته می‌شوند و هرکدام ممکن است با رویکرد متفاوتی به فناوری حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش پاسخ دهند. همچنین سامسونگ ممکن است خودش به فکر تولید محافظ صفحه‌هایی بیفتد که با همراه‌های هوشمندش سازگار است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا