اخبار

انتشار آپدیت امنیتی آوریل 2022 برای سری Galaxy S20

شرکت سامسونگ به تازگی آپدیت امنیتی آوریل 2022 را برای سری Galaxy S20 پرچمدار منتشر کرد. البته آپدیت برای کاربران اروپایی منتشر شده و یک آپدیت OTA است که به مرور زمان دسترس همگان قرار می‌گیرد.

 آپدیت امنیتی آوریل 2022 که برای اولین بار دو هفته پیش برای سری گلکسی اس 21 و گلکسی اس 22 منتشر شد، اکنون برای سری گلکسی اس 20 در اروپا در دسترس است.

آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای انواع مدل LTE گلکسی S20، Galaxy S20+، و Galaxy S20 Ultra دارای نسخه میان‌افزار G98xFXXSDFVC9 منتشر شد. انواع 5G این تلفن‌ها نیز به روز رسانی جدید را با نسخه سیستم عامل G98xBXXSDFVC9 دریافت می‌کنند.

سری Galaxy S20 و دریافت آپدیت امنیتی جدید

به روز رسانی جدید وصله امنیتی آوریل 2022 را ارائه می‌دهد که بیش از 88 آسیب پذیری حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می‌سازد. همچنین می‌تواند باعث بهبود پایداری دستگاه و برخی رفع اشکالات کلی شود.

اگر از کاربران سری گلکسی S20 در اروپا هستید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار را از طریق روش OTA دانلود کنید.

سامسونگ سری گلکسی اس 20 را در اوایل سال 2020 با اندروید 10 عرضه کرده بود. آپدیت اندروید 11 سال گذشته منتشر شد و آپدیت اندروید 12 اوایل امسال انتشار پیدا کرد. برای کسب جزئیات بیشتر و اگر از دریافت کنندگان آپدیت نیستید، باید منتظر ماند تا چند روز دیگر سامسونگ این آپدیت را برای همگان منتشر کند.

پیش بینی شده بزودی گوشی‌های دیگر نیز این بروزرسان امنیتی ماه آوریل را دریافت کنند. همیشه سامسونگ در مدت کوتاهی آپدیت را دردسترس همگان قرار می‌دهد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا