اخبار

سری گلکسی اس 22 سامسونگ از دوربین المپوس برخوردار نیستند

تاکنون شایعات بسیاری درباره سری گلکسی اس 22 سامسونگ دریافت کردیم که هر گزارش به ویژگی خاصی از این خانواده پرچمدار اشاره داشته است و حال نوبت به گزارش دیگر رسید.

در حالی که شایعه شد المپوس از برندهای مطرح تولیدکننده دوربین قرار است در همکاری با سامسونگ روی دوربین گلکسی اس 22 فعالیت کند، اما به تازگی این شایعه تکذیب شد.

به نظر می‌رسد که شایعه همکاری بین سامسونگ و این شرکت به نتیجه نرسید، این بدان معنا است که سری گلکسی S22 قرار نیست به دوربین توسعه یافته المپوس مجهز شود تا عملکرد تصویربرداری بهتر از خود نشان دهد.

المپوس توسعه دهنده دوربین گلکسی اس 22 سامسونگ نیست

نخستین بار اخبار مربوط به قرارداد Olympus را در آوریل و جولای شنیدیم، زمانی که شایعه شد سری گلکسی اس 22 سامسونگ دارای سنسور بزرگ دوربین 200 مگاپیکسلی Olympus است. Olympus یک تولید کننده ژاپنی است که دوربین های با کیفیت بالا و حرفه‌ای تولید می‌کند. اگر این معامله به نتیجه می‌رسید‌، به این معنا بود که المپوس می‌توانست در همکاری با Samsung موجب بهبود عملکرد دوربین سری گلکسی اس 22 شود.

اگرچه برخی موافق نیستند، اما این یک مشارکت ویژه بین دو شرکت بزرگ بود. OnePlus قبلاً با Hasselblad همکاری کرد و Huawei سال‌ها با Leice همکاری داشت و در نتیجه کیفیت دوربین بسیار بالاتر رفت. برخی معتقدند این همکاری‌ها بیشتر یک بازاریابی بوده و هیچ تاثیری در بهبود عملکرد وجود ندارد.

آخرین اطلاعات ادعا می‌کنند که گلکسی اس 22 اولترا به دوربین 200 مگاپیکسلی اخیر سامسونگ مجهز نیست و المپوس هم همکاری نخواهد داشت. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود کره‌ای‌ها چه برنامه‌ای دارند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا