اخبار

انتشار آپدیت امنیتی ماه سپتامبر برای تبلت گلکسی Tab A 8.0

سامسونگ به تازگی برای تبلت گلکسی Tab A 8.0 آپدیت امنیتی ماه سپتامبر را منتشر کرد. آپدیت برای نسخه LTE این دستگاه منتشر شده است و شامل تمامی کاربران می‌شود.

البته ابتدا سامسونگ برای کاربران مکزیکی تبلت Galaxy Tab A 8.0 آپدیت امنیتی ماه سپتامبر را منتشر کرد. این تبلت میان رده از رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 برخوردار است و سامسونگ در نظر دارد همچنان به انتشار آپدیت نرم افزاری برای آن ادامه دهد.

به روز رسانی نرم افزاری جدید تبلت Galaxy Tab A 8.0 با شماره مدل T295XXU4CUI3 ارائه می‌شود. این آپدیت شامل وصله امنیتی سپتامبر 2021 است که طبق اسناد سامسونگ، بیش از 40 آسیب پذیری مربوط به حریم خصوصی و امنیت را برطرف می‌کند. به روز رسانی جدید همچنین می‌تواند شامل رفع اشکال کلی و بهبود ثبات دستگاه باشد.

آپدیت امنیتی ماه سپتامبر برای تبلت گلکسی Tab A 8.0

اگر از تبلت Galaxy Tab A 8.0 LTE برخوردارید و در مکزیک زندگی می‌کنید، ممکن است قبلاً اعلانی از به روزرسانی جدید دریافت کرده باشید. اگر هنوز آن را دریافت نکردید بهتر است در انتظار باقی بمانید تا در موعد مقرر سامسونگ آن را برای تبلت شما نیز منتشر کند.

همانطور که می‌دانید آپدیت از نوع OTA است و این یعنی به مرور برای تبلت‌های مختلف منتشر می‌شود. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است منتظر ماند تا این آپدیت دردسترس قرار گیرد و بتوان از آن بهره گرفت. سامسونگ درصدد است آپدیتی را به مخاطبان خود ارائه دهد که نه تنها موجب رفع مشکلات قبلی شده، بلکه ویژگی جدید هم به دنبال داشته باشد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا