اخبار

کروم بوک‌های گیمینگ بزودی از راه خواهند رسید

ظاهراً نسل بعدی کروم‌بوک‌ها شامل مدل‌هایی می‌شود که برای گیمینگ مناسب هستند. این مدل‌های جدید سیستم‌عامل کروم دارای نورپردازی کاملا RGB روی صفحه‌کلید بوده و سخت افزار قوی هم خواهند داشت، بنابراین باید انتظار عرضه کروم بوک‌های گیمینگ را داشت.

به گزارش 9To5Google، تعدادی از دستگاه‌های سیستم عامل کروم قرار است به زودی در بازار عرضه شوند و برای گیمینگ طراحی شدند. 9To5Google اظهار داشت که پیشرفت بازی در کروم‌بوک‌ها را ردیابی می‌کند و معتقد است که این مدل‌های جدید در حال حاضر تحت توسعه هستند. در حال حاضر، سرویس‌های ابری گیمینگ مانند Google Stadia، Nvidia GeForce Now و سایرین تنها راه برای تجربه بازی‌ها از آرشیو Steam هستند.

کروم بوک‌های گیمینگ با طراحی هیجان انگیز در راهند

اما اکنون، به نظر می‌رسد که سیستم عامل کروم به زودی از استیم و سایر بازی‌های رایانه شخصی سازگار با لینوکس و مشابه نحوه پشتیبانی از برنامه‌های لینوکس و اندروید، پشتیبانی خواهد کرد. این بخشی از یک پروژه طولانی در حال اجرا با کد Borealis خواهد بود. اگرچه، هیچ اطلاعیه رسمی مبنی بر پشتیبانی از بازی‌های Steam در Chromebook وجود ندارد. اما این به برنامه گوگل برای گسترش بازی از طریق بازی‌های Steam و سایر سرویس های استریم گیمینگ اشاره دارد.

 از آنجایی که گمان می‌رود کروم بوک‌های گیمینگ در آینده نزدیک عرضه شوند، جای تعجب نیست که دستگاه‌های جدید سیستم عامل کروم از RGB نیز پشتیبانی کنند. در این گزارش آمده است که غول موتور جستجو در حال کار بر روی ارائه پشتیبانی RGB کامل در صفحه کلیدهای کروم بوک است. با همکاری انویدیا و مدیاتک برای آوردن گرافیک RTX به این پلتفرم، کروم‌بوک‌های گیمینگ اختصاصی گیم Steam و نرم‌افزار RGB در آینده نزدیک معرفی و عرضه خواهند شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا