اخبار

جیمیل گوگل با طراحی جدید از راه رسید

ما از فوریه پیشرفت به‌روزرسانی رابط کاربری Google برای Gmail را دنبال می‌کنیم و همانطور که قول داده بود، این شرکت می‌گوید اکنون برای همه کاربران جیمیل گوگل در دسترس است.

این کار دوباره Meet، Chat و Spaces را به عنوان بخشی از تجربه کلی به هم نزدیک می‌کند و شامل عناصری از Google Material Design 3 است. به همین جا ختم نمی‌شود و می‌گوید که در اواخر امسال، ما باید شاهد پیشرفت‌هایی در Gmail برای کاربران تبلت، پشتیبانی بهتر از شکلک‌ها و ویژگی‌های دسترسی بیشتر، در میان سایر ارتقاها باشیم.

اگر از Gmail برای کار استفاده می‌کنید، ممکن است قبلاً در حساب شما منتشر شده باشد. برای کسانی که نمی‌توانند این تغییر را تحمل کنند، می‌توانند انصراف دهند و حداقل در حال حاضر به ظاهر قبلی خود برگردند. اگر چت را فعال نکرده‌اید، همچنان ظاهر جدید را خواهید داشت، اما به‌طور پیش‌فرض در نمای فقط Gmail، و اگر از برخی یا هیچ‌کدام از آن برنامه‌ها استفاده نمی‌کنید، می‌توانید آن‌ها را از صفحه غیرفعال یا فعال کنید.

جیمیل گوگل مینیمالیستی‌تر شد

جیمیل گوگل با طراحی جدید از راه رسید

اگر می‌خواهید به عقب برگردید، پیروی از دستورالعمل‌های Google بسیار آسان است:

  • در بالا سمت راست، روی تنظیمات کلیک کنید.
  • در قسمت تنظیمات سریع، روی بازگشت به نمای اصلی Gmail کلیک کنید.
  • در پنجره جدید روی Reload کلیک کنید.

رابط کاربری به‌روزرسانی شده، دکمه‌های Mail، Meet، Spaces و Chat را به‌جای نمایش چندین مکالمه از هر یک در فهرست، به یک فهرست در بالای ریل سمت چپ منتقل می‌کند. بدون اینکه همه چیز را به‌طور هم‌زمان روی صفحه نمایش داشته باشید، همچنان به آسانی قابل دسترسی هستند و می‌توانید به سرعت وارد یک مکالمه در هر بخش شوید، زیرا وقتی روی نماد آن قرار می‌گیرید، فهرستی ظاهر می‌شود.

این تغییرات بخشی از رویکرد جدید کلی Google به مجموعه Workspace (شامل Docs، Sheets و غیره) است که قرار است سبک یکپارچه‌تر و ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی مانند بهبودهای جستجوی Gmail را که به تازگی اعلام شده است، ارائه دهد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا