اخبار

وجود 60 ویژگی قابل دسترس در بازی God of War Ragnarok

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر توسط استودیو سونی سانتامونیکا تحت توسعه بوده و اواخر امسال برای کنسول پلی استیشن 4 و 5 دردسترس قرار خواهد گرفت.

تاکنون اطلاعات مختلفی پیرامون آن دریافت کردیم و در جدیدترین گزارش گفته شده بیش از 60 ویژگی قابل دسترس در این نسخه گنجانده شد. استودیو سازنده تصمیم گرفته نسخه‌های موجود در بازی God of War 2018 برای پلتفرم رایانه شخصی را با برخی ویژگی‌های جدید ترکیب کرده و دسته‌ جدیدی از قابلیت‌ها را ارائه دهد.

ویژگی‌های جدید شامل سفارشی سازی کامل بوده و افراد می‌توانند از میان طرح بندی‌های از پیش تعیین شده گزینه موردنظر را انتخاب کنند. برای جابجایی در نقشه بازی God of War Ragnarok بازیکن کافی است از دویدن خودکار بهره گیرد. همچنین برای آسان شدن گیم پلی پرش از حفره‌ها به صورت خودکار قابل انجام است.

بازی God of War Ragnarok با قابلیت‌های بیشتر

یک گزینه برای حرکت به سمت هدف آن هم به صورت خودکار هم وجود دارد. استودیو سانتامونیکا در بحث زیرنویس هم قابلیت‌های جدیدی افزوده که از جمله باید به مقیاس بندی جدید و اندازه متن افزایش یافته اشاره کرد. یک گزینه جالب دیگر حالت کنتراست بالا بوده و به بازیکنان اجازه داده آیتم، دشمنان و برخی دیگر را با رنگ‌های خاصی برجسته کنند.

این بازی سونی برای انتشار در سال 2022 هدف گذاری شده و مشخص نیست آیا دچار تاخیر خواهد شد یا خیر. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مورد اشاره مراجعه کنید. این عنوان در سال 2021 معرفی شد و قرار است در سال جاری منتشر شود.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا