اخبار

شایعه: تاریخ انتشار عنوان God of War Ragnarok در 30 ژوئن مشخص می‌شود

طبق تیزری که ساعاتی پیش توسط افشاگر The Snitch به اشتراک گذاشته شد، تاریخ نهایی عرضه عنوان God of War Ragnarok ممکن است توسط سونی در 30 ژوئن اعلام شود.

تصویر متحرک اعداد 1 1 1 1 0 را نشان می‌دهد که به صورت باینری به 30 ترجمه می‌شود. تا کنون، The Snitch هرگز نتوانسته است در یک افشا موفق عمل کند. این همچنین با گزارش‌های دیگری مانند بلومبرگ مطابقت دارد که گفته بود سونی تاریخ انتشار بازی را تا پایان ماه معرفی خواهد کرد.

گزارش بلومبرگ همچنین می‌گوید این تاریخ ممکن است در نوامبر باشد. خواهیم دید که آیا این مورد است. سونی سانتا مونیکا احتمالاً از این فرصت استفاده می‌کند تا گیم‌پلی جدیدی از God of War Ragnarok را در حالت اختصاصی بازی به نمایش بگذارد. تا کنون، ما فقط تریلر رونمایی را شاهد بودیم و اطلاعات بیشتری موجود نیست.

عنوان God of War Ragnarok بزودی تاریخ انتشار پیدا می کند

God of War Ragnarok آماده است تا حماسه اساطیر نورس را برای کریتوس و آترئوس به پایان برساند. این بازی برای هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود، اگرچه نسخه رایانه شخصی که مدتی بعد منتشر خواهد شد نیز تقریباً مشخص است. در اخباری مرتبط سونی اخیراً جلسه روابط با سرمایه‌گذاران خود برگزار کرده است که در آن، جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه‌های این شرکت در رابطه با عرضه‌های سرویس‌‌ لایو آینده بخش پلی استیشن سونی فاش کرد.

در حالی که می‌دانستیم سونی قصد دارد تا سال 2026 ده بازی با سرویس لایو عرضه کند، اسلایدی که در طول جلسه توجیهی به اشتراک گذاشته شد نشان می‌دهد که 3 مورد از این بازی‌ها در سال مالی 2022-23 عرضه خواهند شد. یکی از این عناوین ورود امسال به فرنچایز MLB The Show خواهد بود. هنگامی که از 2 عنوان دیگر سؤال شد، جیم رایان گفت که آنها هنوز به عنوان رسمی (از طریق VGC) معرفی نشده‌اند. در همان زمان، رایان همچنین ادعای مرتبط بودن این دو نسخه را با Destiny رد کرد.

 


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا