اخبار

تلفن Pixel Fold گوگل اواخر 2022 از راه می رسد

در سپتامبر 2021، شایعه شده بود که گوگل روی دو گوشی تاشو کار می‌کند. برخی حتی فکر می‌کردند که این دستگاه‌ها ممکن است در اواخر سال 2021 معرفی شوند، اما اینطور نبود. حال به نظر رسیده باید تا انتها 2022 برای رونمایی تلفن Pixel Fold گوگل باید منتظر بود.

همان منبع همیشگی محصولات گوگل یعنی (@DSCCRoss) که سال گذشته این پروژه را به دلیل لغو سفارش‌های نمایشگر «کنسل» اعلام کرد، اکنون می‌گوید که حداقل یک گوشی تاشو گوگل با صفحه‌نمایش اولیه مشابه گوشی آینده سامسونگ Z Fold4 (6.19) در راه است. مدلی که نمایشگر بیرونی 5.8 اینچی دارد.

تلفن Pixel Fold گوگل تا اواخر 2022 در کار نیست

رونمایی در سه ماهه چهارم 2022 برای این تاشو Google تایید شده است زیرا زمان کافی برای انجام آن توسط Google وجود دارد و این نمایشگرها ممکن است مانند محصولات با حجم بالاتر دچار مشکلات زنجیره تامین نباشند. فراتر از خود دستگاه، بسیار هیجان‌انگیز است که بدانید گوگل به تجربه کاربری تاشو (UX) نگاهی عمیق خواهد کرد. با استفاده از آن، برنامه‌ها در نهایت باید شاهد یکپارچگی بهتر اندروید با ماهیت «نمایش چند سایز» این گوشی‌ها باشند.

سامسونگ به عنوان یک پیشگام در صنعت گوشی‌های تاشو کار بسیار خوبی انجام داده است و تقریباً تمام کلون‌های تجاری بر اساس طرح‌های اصلی سامسونگ فولد هستند. همچنین بسیاری از کارهای سنگین و UX را انجام داد که باعث موفقیت این مفهوم شد.

با این حال، ضروری است که نیروی اصلی پشت سیستم عامل، گوگل، به فاکتور شکل تاشو متعهد باشد. بر اساس تجربه قبلی، گوگل APIهای مختلف مورد نیاز برای ارتقای برنامه‌ها را به سطح بعدی و توانمندسازی توسعه دهندگان برای ساخت کدهای OEM متقابل را تدارک دیده است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا