اخبار

خریداران تلفن پیکسل 6 گوگل از این گوشی ناراضی هستند

با وجود موفقیت تلفن پیکسل 6 گوگل، این سری از نظر وجود باگ و مشکلات نرم افزاری به یکی از بدترین‌ها در کارنامه گوگل تبدیل شده است. اما آیا باگ‌های نرم افزاری قاتل برند  Pixel گوگل می‌شوند؟

اگر خبرها را دنبال کرده باشید ممکن است شما هم مطلع باشید که گوشی‌های سری  Pixel 6 گوگل تاکنون آپدیت‌های متعددی به منظور رفع مشکلات دریافت کرده‌اند. حالا TradingPlatforms.com می‌گوید دارندگان گوشی‌های پیکسل جزء ناراضی‌ترین خریداران در بین آمریکایی هستند.

TradingPlatforms.com در گزارشی مدعی شد تحلیل‌های این کمپانی نشان می‌دهد محبوبیت گوشی‌های پیکسل گوگل به شدت کاهش پیدا کرده است و حتی 36 درصد دارندگان به فکر خرید یک گوشی از برند دیگری هستند.

تلفن پیکسل 6 گوگل و مشکل باگ های متعدد

ظاهراً خریداران گوشی‌های پیکسل 6 گوگل مشکلات عدیده‌ای را تجربه کرده‌اند که موجب نارضایتی آنها شده است. برخی از دارندگان گوشی‌های Pixel با سرعت شارژ پایین‌تر از گوشی‌های رقبا روبرو هستند. حتی در مواردی شارژرها و کابل‌های شارژ خریداری شده توسط کاربر با Pixel سازگار نبوده است.

در جعبه گوشی‌های پیکسل خبری از شارژر نیست و ظاهراً امکان استفاده از مبدل USB-A to USB-C هم وجود ندارد. همچنین گزارش‌های متعددی درباره مشکلات صفحه نمایش گوشی‌های Pixel 6 و Pixel 6 Pro منتشر شده است که از لرزش نور زمینه تا شکستن بدون توضیح صفحه نمایش را در بر می‌گیرد.

مشکلات نرم افزاری هم در گوشی‌های پیکسل گوگل کم نیستند و ظاهراً ارائه آپدیت‌های متعدد نتوانسته آنها را ریشه کن کند. طبق این گزارش ممکن است مشکلات پیکسل و ناتوانی گوگل در رفع کامل آنها باعث از دست رفتن محبوبیت این برند در بین بخش بزرگی از خریداران شود و سراغ برند دیگری با تجربه کاربری بهتر بروند.

همه این ها در حالی است که گوگل خود توسعه دهنده سیستم عامل اندروید است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا