اخبار

بازی GTA 6 تغییرات بزرگی نسبت به GTA 5 دارد

طبق یک گزارش جدید، Rockstar Games قرار است تغییری اساسی نسبت به GTA 5 با بازی GTA 6 ایجاد کند. پس از معرفی این عنوان در اوایل سال جاری، Rockstar Games تا حد زیادی در مورد GTA 6 اطلاعاتی ارائه نداد، حداقل به هیچ مواردی اشاره نکرد.

چه زمانی این تغییر خواهد کرد، باید دید، اما در این بین، ما گزارش جدیدی در مورد نسل بعدی Grand Theft Auto بدست آوردیم. برخلاف اکثر شایعات و افشاگری‌ها، این آخرین اطلاعات از یک منبع موثق فاش شده و با توجه به این منبع، تعداد قهرمان‌های بازی به اندازه بازی قبلی نخواهد بود.

بازی GTA 6 تغییرات بزرگی نسبت به نسخه قبلی دارد

آخرین مورد ادعایی درباره این بازی به شیوه جیسون شرایر، گزارشگر بلومبرگ است. این روزنامه‌نگار با استفاده از Reddit آخرین شایعه GTA 6 را در وب‌سایت ارائه کرد و در این روند تأیید نمود که این بازی مانند GTA 5 سه قهرمان نخواهد داشت. همانطور که ممکن است بدانید، برخلاف بازی‌های قبلی جی تی ای، GTA 5 تنها یک قهرمان نداشت، بلکه سه شخصیت بودند که بازیکنان می‌توانستند به آن‌ها روی بیاورند از جمله Trevor، Michael و Franklin.

متأسفانه، در حالی که شرایر شایعه وجود سه قهرمان داستان را نقض کرد، او این ادعا را با هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا بازی به یک قهرمان بازمی‌گردد یا تعداد متفاوتی خواهد داشت، اشاره نکرد. در گذشته، ما شنیده بودیم که بازی یک قهرمان زن خواهد داشت، در حالی که شایعات دیگر ادعا می‌کردند که دو قهرمان، یک برادر و خواهر وجود دارد.

به هر حال همه این اطلاعات شایعه‌ای بیش نیست و نباید به آنها اکتفا کرد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا