اخبار

بازی ویدئویی GTA VI یک شخصیت اصلی مونث خواهد داشت

بازی ویدئویی GTA VI ، نسخه بعدی سری GTA شرکت Rockstar است و ظاهرا اولین عنوان از این فرنچایز خواهد بود که یک شخصیت مونث اصلی دارد. این یعنی بازیکنان می‌توانند در نقش یک زن ایفای نقش داشته باشند. ظاهراً اولین موردی خواهد بود که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک شخصیت زن در حالت داستانی خود بازی کنید.

علاوه بر این به نقل از بلومبرگ، راکستار از سال 2018 که به عرضه Red Dead Redemption 2 پرداخت، گزارش شد که شرایط بدی برای کارکنان خود به وجود آورده است. اما مدتی بعد شرایط بهبود پیدا کرد و تیم توسعه روحیه بهتری بدست آوردند و از آن زمان توسعه GTA VI نیز جانی دوباره گرفت. اگرچه گفته شده شخصیت اصلی مونث را شاهد هستیم اما بعید است تنها کارکتر باشد.

بازی ویدئویی GTA VI در دنیایی هیجان انگیزتر

گفته شده در GTA جدید شخصیت دوم یک فرد لاتین است. نقشه بازی نیز یک نسخه خیالی از شهر میامی بوده، شهری که پیش از این در GTA: Vice City هم شاهد باشیم اما با تغییراتی بزرگ‌تر خواهد شد. البته راکستار در نظر داشته به مرور زمان شهر و نقشه‌های جدیدی به این عنوان بیافزاید. در ماه فوریه این شرکت تایید کرد روی نسخه جدید GTA فعالیت دارد اما مشخص نیست چه تاریخی باید شاهد رونمایی آن باشیم.

Grand Theft Auto VI مدت زیادی است که در راه است. آخرین نسخه اصلی این سری برای اولین بار تقریباً نه سال پیش در سپتامبر 2013 منتشر شد، و توسعه دنباله آن به قدری طول کشید که این سری به طور کامل از کنسول‌های نسل پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان صرف نظر کرد. در آخرین جزئیات اعلام شده، این بازی قرار است سال 2024 برای کنسول پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

پیش از این گزارش شده بود که ماه آگوست امسال باید شاهد معرفی Grand Theft Auto VI باشیم.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا