اخبار

آنر Hunter یک لپ‌تاپ مخصوص بازی است که از 16 سپتامبر راه اندازی می‌شود!

آنر Hunter یک لپ‌تاپ مخصوص بازی است که 16 سپتامبر (26 شهریور) معرفی می‌شود. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

دیروز، آنر اعلام کرد که در 16 سپتامبر (26 شهریور) رویدادی را در چین برگزار می‌کند و شروع نمایش نوت بوک بازی محور آنر Hunter خواهد بود. دو ساعت هوشمند جدید نیز به این رویداد می‌پیوندند. مدتی است شایعه این لپ‌تاپ مخصوص بازی‌ها شده است،و همینطور گفته می‌شود این لپ‌تاپ دارای سیستم تهویه با الهام از ماشین‌های اسپرت LEDهای رنگی در صفحه کیبورد است و همچنین این لپ‌تاپ دارای پردازنده‌ی core i7 شرکت Intel است. همچنین می‌توان افزود که این لپ‌تاپ دارای سیستم خنک کننده بسیار قوی است بنابراین جالب است که ببینیم این شرکت چگونه سبد نوت بوک‌های خود را گسترش می‌دهد در حالی که ساعت‌های هوشمند فقط برای چین جدید هستند. در طی IFA امسال،آنر از آنر واچ GS پرو و واچ ES رونمایی کرد و ما ایده خوبی در مورد آنچه در 16 سپتامبر (26 شهریور) قرار است ارائه دهیم داریم. ما امیدواریم که در طی این رویداد اطلاعات مربوط به دسترسی جهانی لپ‌تاپ آنر Hunter را نیز بدست آوریم.

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید آنر Hunter یک لپ‌تاپ مخصوص بازی است که از 16 سپتامبر(26 شهریور) راه اندازی می‌شود مدتی است شایعه این لپ‌تاپ مخصوص بازی‌ها شده است، و همینطور گفته می‌شود این لپ‌تاپ دارای سیستم تهویه با الهام از ماشین‌های اسپرت LEDهای رنگی در صفحه کیبورد است و همچنین این لپ‌تاپ دارای پردازنده‌ی core i7 شرکت Intel است.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا