اخبار

فروش بازی Horizon Zero Dawn در پی سی به 2.4 میلیون نسخه رسید

طی چند سال گذشته، سونی برخی از بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن خود را برای رایانه شخصی منتشر کرده است، زیرا به دنبال گسترش حضور خود در این پلتفرم است. حال گزارش شده که بازی Horizon Zero Dawn در این پلتفرم فروش قابل توجهی داشت.

سونی در طی یک آمار مالی اخیر پیرامون رشد فروش آثار انحصاری خود روی پلتفرم پی سی گزارشی ارائه داد. در سال مالی 2020، این شرکت شاهد درآمد 35 میلیون دلاری از عناوین رایانه‌های شخصی بود که پس از آن در سال مالی 2021 به 80 میلیون دلار رسید. در سال مالی 2022 سونی انتظار دارد 300 میلیون دلار درآمد از عناوین رایانه‌های شخصی داشته باشد.

بازی Horizon Zero Dawn و فروشی شگفت انگیز

علاوه بر این، سونی همچنین ارقام فروش به‌روزرسانی‌شده‌ای را برای سه مورد از بزرگترین نسخه‌های رایانه‌های شخصی خود ارائه کرده است. بازی Horizon Zero Dawn که تاکنون 2.398 میلیون نسخه فروش داشته و 60 میلیون دلار درآمد کسب کرد. در همین حال، بازی Days Gone بیش از 852000 نسخه فروخته و درآمد آن تاکنون 22.7 میلیون دلار بوده است. سپس باید به بازی God of War اشاره کنیم که در ژانویه اوایل سال جاری برای PC عرضه شد. تاکنون بیش از 971,000 نسخه فروش داشته و درآمد 26.2 میلیون دلاری کسب کرد.

در طول ارائه، این شرکت همچنین توضیح داد که تا سال مالی 2025، تقریباً نیمی از تمام نسخه‌های جدید خود را برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم‌های موبایل منتشر خواهد کرد. در حال حاضر، تنها عنوان رایانه شخصی آتی که سونی به طور رسمی معرفی کرده است، Uncharted: Legacy of Thieves Collection است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا