آموزش و ترفند

نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11

اگر قصد دارید برنامه‌های موبایل را روی رایانه شخصی خود داشته باشید، بهتر است نحوه نصب اپ‌های اندرویدی را روی سیتسم عامل ویندوز 11 آموزش ببینید.

زمانی که ویندوز 11 معرفی شد، یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های آن، نصب و اجرای برنامه‌های اندروید به‌صورت اختصاصی ، به جای تکیه بر روش‌های شخص ثالث بود. در حالی که این ویژگی پس از انتشار سیستم عامل در دسترس نبود، اگر در ایالات متحده مستقر هستید، اکنون می‌توانید برنامه‌های اندروید را به صورت اختصاصی روی رایانه شخصی خود نصب کنید.

نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11

به لطف همکاری مایکروسافت و آمازون می‌توانید برنامه‌های اندروید را روی ویندوز 11 اجرا کنید و برنامه‌ها از فروشگاه برنامه آمازون قابل تهیه هستند. مسلما، با توجه به اینکه فروشگاه Appstore آمازون هنوز در حال پیش نمایش است، انتخاب تا کنون چندان عالی نبوده است. با این حال، اگر می‌خواهید یک یا دو بازی Subway Surfers را بدون نیاز به ترفندهای خاصی داشته باشید، ویندوز 11 به شما کمک خواهد کرد.

راه‌اندازی اولیه کمی طول می‌کشد، زیرا برخی از نرم‌افزارهای زیربنایی باید ابتدا نصب شوند تا برنامه‌های اندروید به‌طور اختصاصی روی رایانه شما اجرا شوند. پس از آن، نصب برنامه‌های اندروید بر روی رایانه شخصی شما به آسانی نصب آنها بر روی تلفن یا تبلت است. بنابراین، اگر آماده هستید، در اینجا نحوه نصب برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 آورده شده است.

نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11

نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11

1. فروشگاه مایکروسافت را با تایپ کردن “Store” در منوی Start و کلیک کردن روی آن باز کنید.

2. «Amazon Appstore» را جستجو کنید و وقتی آشکار شد روی آن کلیک کنید، سپس روی Install کلیک کرده تا فروشگاه آمازون نصب شود. بله، شما در حال نصب یک فروشگاه برنامه از داخل یک فروشگاه دیگر هستید.

نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11

3. پس از کلیک بر روی Install، از شما خواسته می‌شود که Windows Subsystem for Android را نصب کنید، این نرم افزار زیربنایی است که به برنامه‌های اندروید اجازه داده روی رایانه شخصی فعال باشند. برای شروع فرآیند، روی دو فرمان اول (تنظیم؛ دانلود) کلیک کنید و منتظر بمانید تا دانلود شود.

4. پس از پایان دانلود نرم افزار، روی Next کلیک کرده و از شما خواسته خواهد شد که کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید. اگر آماده هستید، روی Restart کلیک کنید.

5. هنگامی که رایانه شخصی شما مجدد ریستارت شد، فروشگاه Appstore آمازون باید به طور خودکار باز شود. اگر نه، با قرار دادن آن در منوی استارت، آن را به صورت دستی باز کنید. پس از باز شدن، با استفاده از جزئیات حساب آمازون خود وارد شوید، یا اگر قبلاً حسابی ندارید در آمازون ایجاد کنید.

6. اکنون لیست (البته کوچک) برنامه‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود، در حالی که می‌توانید کتابخانه را با استفاده از نوار بالا جستجو کنید. هنگامی که برنامه‌ای را می‌خواهید نصب کنید، پیدا کردید، Get underneath the apps tile را کلیک کرده و سپس روی دانلود تپ نمایید.

7. هنگامی که برنامه شما نصب شد، می‌توانید آن را با کلیک کردن بر روی دکمه Open در زیر ورودی آن در فروشگاه Appstore آمازون یا با قرار دادن آن در منوی Start باز کنید.

امیدواریم با گذشت زمان، آمازون مجموعه‌ای الهام‌بخش‌تر را به فروشگاه برنامه ویندوز خود اضافه کند، زیرا انتخابی که در حال حاضر وجود دارد، حداقل  ناچیز است. در این بین، بهترین برنامه‌های اندروید در ذخیره پلی استور باقی مانده است.

اکنون نحوه نصب نحوه نصب اپ‌های اندرویدی روی ویندوز 11 را در ویندوز 11 آموخته‌اید و به سادگی می‌توانید فرآیند را انجام دهید.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا