اخبار

شرکت HTC امسال گوشی پرچمدار معرفی می کند

شرکت HTC که قبلاً یک چهره برجسته در صنعت گوشی‌های هوشمند برجسته بود، در حال برنامه‌ریزی برای بازگشت به این صنعت است. بر اساس بیانیه اخیر مدیر کل اچ تی سی در منطقه آسیا و اقیانوسیه، این کمپانی قصد دارد ماه آوریل یک گوشی هوشمند رده بالا یا همان پرچمدار معرفی کند.

گفته شده این دستگاه از ویژگی‌هایی برای دنیای متاورس برخوردار است. برای کسانی که نمی‌دانند، اچ‌تی‌سی از چهار سال گذشته که اکثر بخش توسعه گوشی‌های هوشمند خود را به گوگل فروخت، تنها به ارائه خدمات به چند بازار با گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت می‌پردازد. بنابراین این اولین گوشی هوشمند رده بالای آن طی سال‌های گذشته است.

شرکت HTC به دنبال عرضه گوشی پرچمدار جدید

به گفته چارلز هوانگ، مدیر بازارهای آسیایی اچ‌تی‌سی، این شرکت قصد دارد ویژگی‌های متاورس خاصی را در گوشی هوشمند جدید که با هدف جذب مشتریانی در زمینه واقعیت مجازی و افزوده است، تعبیه کند. هوانگ بار دیگر خروج اچ‌تی‌سی از بازار گوشی‌های هوشمند را تکذیب کرد، اما جزئیات بیشتری در مورد مشخصات این دستگاه روشن نکرد.

به گفته یکی از بنیانگذاران HTC و مدیر عامل فعلی شروانگ، HTC قصد دارد به سرمایه گذاری در بازار محصولات واقعیت مجازی در مقیاس بزرگ ادامه دهد. با توجه به وانگ، در حال حاضر، این شرکت بر روی بخش B2B متمرکز شده است.

اطلاعات بیشتری موجود نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه این کمپانی تایوانی چیست.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا