اخبار

پرچمدار HTC بزودی با ویژگی های جدید معرفی می شود

شرکت هلندی تلفن همراه Telefication اعلام کرده است که گوشی با شماره مدل HTC 2QBK200 آماده عرضه است. احتمالا بزودی باید شاهد پرچمدار HTC با مشخصات قابل توجه باشیم.

Telefication جزئیاتی در مورد ویژگی‌های جدید به اشتراک نگذاشته، اما در ماه مارس اعلام شد که HTC قصد دارد اولین گوشی پرچمدار با سیستم عامل اندروید را در مدت زمان طولانی عرضه کند. این اطلاعات توسط چارلز هوانگ، مدیرعامل HTC Vive Asia-Pacific تایید شده است. درست است، پس از آن وعده داده شد که یک گوشی هوشمند در ماه آوریل عرضه شود، اما برنامه تغییر کرد.

پرچمدار جدید HTC اولین گوشی رده بالا بعد از HTC U12+ خواهد بود که در سال 2018 عرضه شد. پرچمدار آینده HTC بر برنامه‌های کاربردی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تمرکز خواهد کرد و از یکپارچگی عمیق با پلتفرم متاورس منبع باز خود HTC به نام Viveverse پشتیبانی می‌کند.

پرچمدار HTC در نزدیکی رونمایی

شایان ذکر است که اچ‌تی‌سی در سال 2018 بیشتر کسب و کار گوشی‌های هوشمند خود را به گوگل فروخت و از آن زمان تنها گوشی‌های ارزان قیمت و میان‌رده را در برخی بازارها عرضه کرده است.

انتظار می‌رود در روزها یا هفته‌های آینده جزئیات مربوط به پرچمدار جدید مشخص شود. مشخص نیست برنامه HTC چیست و چگونه اسمارتفونی را برای معرفی آماده کرده و احتمال دارد در اواخر سال جاری معرفی شود. سابقه HTC در تولید گوشی هوشمند همیشه به شکست منجر شده و نتوانسته در صنعت گوشی هوشمند عملکرد خوبی از خود نشان دهد و حال باید دید محصول آینده می‌تواند مفید باشد یا خیر.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا