اخبار

روتر AX3 WiFi 6+ هوآوی معرفی شد

شرکت هوآوی به تازگی روتر AX3 WiFi 6+ را در هندوستان معرفی کرد. برای یادآوری، در سال 2020 مدل پیشین آن معرفی و به فروش رسید. نوع هندی با همان مشخصات همراه بوده و هدف از چنین دستگاهی ارائه اتصال سریع، پایدار و ایمن به دستگاه‌ها در تمام مدت است.

روتر هواوی AX3 بخشی از استراتژی زندگی هوشمند 1+8+N این برند بوده و با پادمان‌های امنیتی هوآوی HomeSec در سطح مالی ارائه می‌شود. هوآوی در توضیح این محصول گفت: «با آماده‌سازی 5G برای استقرار در هند، روتر AX3 این پتانسیل را دارد که فرصت‌های فراوانی را با سرعت بالا و اتصال بدون درز ایجاد کند.»

روتر هواوی AX3 به پردازنده دو هسته‌ای 1.2 گیگاهرتز Gigahome این شرکت مجهز شده است. از فناوری پهنای باند باریک پویا مبتنی بر Chipset Synergy استفاده کرده که تضمین می‌کند اتصال شبکه و سیگنال به دلیل دیوارها و موانع مختل نمی‌شود. ادعا می‌شود که این روتر تا 3000 مگابیت بر ثانیه سرعت دارد.

روتر AX3 WiFi 6+ هوآوی کارآمد و سریع

روتر هواوی AX3 دارای اتصال WiFi-6+ با پشتیبانی از پهنای باند فرکانس 160 مگاهرتز است. همچنین از شبکه مش چند روتر که به چندین روتر اجازه می‌دهد با هم کار کنند و پوشش WiFi بیشتری ارائه دهند، قابلیت اتصال دارد. این دستگاه دارای فناوری چند دستگاهی OFDMA است که قادر بوده حداکثر چهار دستگاه را در فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 16 دستگاه را در باند 5 گیگاهرتز متصل کند.

روتر هواوی AX3 دارای یک پورت WAN و سه پورت اترنت LAN است. این دستگاه دارای اتصال یک کلید بوده و می‌توان آن را از طریق برنامه Huawei AI Life کنترل کرد.

روتر جدید شرکت چینی به عنوان بخشی از پیشنهاد معرفی دوره محدود، 3999 روپیه قیمت دارد. قیمت این دستگاه 4999 روپیه است و می‌توان آن را از آمازون و فلیپ کارت خریداری کرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا