اخبار

HUAWEI Mate 20 Pro هنرمند درونتان را بیدار می‌کند

عکاسی به صورت پیوسته هنرمند را آموزش می‌دهد و تماشاگر را شگفت‌زده می‌کند؛ از بیرون کشیدن نکته‌ای هنری در صحنه‌های عادی تا یادگرفتن اینکه چگونه بهترین ثبت را از یک صحنه داشته باشید.

با این حال، هزینه رفتن به دوره‌های آموزشی و خرید یک دوربین حرفه‌ای سنگین است. برای همین گوشی HUAWEI Mate 20 Pro با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر، می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. بنابراین اگر می‌خواهید هنرمند درونتان را بیدار کنید، وقتش رسیده!

 

عکس‌هایی با نمای خیلی باز بگیرید

احتمالا شما هم چیزهایی درباره لنزهایی با زاویه بسیار باز شنیده‌اید. این لنز شما را قادر می‌سازد تا عکس‌های بازتر (وایدتر) را بدون نیاز به حذف چیزی ثبت کنید. سعی کنید با HUAWEI Mate 20 Pro در پایین یک آسمان خراش بایستید و کل آن را در قاب عکستان جای بدهید.

این عکس به طور کامل عکسی هنری و حرفه‌ای محسوب می‌شود. همین قاب به صورت افقی در مورد منظره‌های وسیع مانند دشت‌های پر از گل یا منظره یک کوه عظیم نیز صادق است. بنابراین زوایای مختلف را امتحان کنید و عکس بگیرید تا دیدگاهتان نسبت به این نوع عکاسی کامل‌تر شود.

 

HUAWEI Mate 20 Pro هنرمند درونتان را بیدار می‌کند

 

با عکاسی ماکرو در جزییات ماجراجویی کنید

چیزهای زیادی در اطراف ما وجود دارد که منتظر هستند ما آن‌ها را کشف کنیم. چشم غیرمسلح ما نمی‌تواند جزئیات کوچک روی اجسام را ثبت کند، به همین دلیل است که عکاسی ماکرو (Macrophotography) سبکی عالی برای رازگشایی از زیبایی‌های پنهان است.

با HUAWEI Mate 20 Pro، برای عکاسی ماکرو از اجسام متحرک یا بی‌جان به فاصله 2.5 سانتی‌متری سوژه بروید و تصویر آن‌ها را ثبت کنید. حشرات، پارچه‌ها، گیاهان و هر چیز دیگری که جزییات نادیده زیادی دارند، می‌تواند سوژه‌ی این سبک عکاسی باشد که البته با عکس‌های شفاف، جالب و بسیار منحصربه‌فرد شما زیباتر هم خواهند شد.

 

سوژه خود را برجسته کنید

Master AI احتمالا یکی از قوی‌ترین ویژگی‌هایی است که تا کنون در یک دوربین راه پیدا کرده است. با استفاده از هوش مصنوعی، دوربین HUAWEI Mate 20 Pro این توانایی را دارد که تشخیص دهد شما در حال تلاش برای گرفتن عکس از چه چیزی هستید تا رنگ‌ها را مطابق با آن تنظیم کند.

این گزینه را در زمینه‌های مختلف مانند غذا، مناظر و حتی حیوانات امتحان کنید تا توانایی تشخیص آن را در رده‌های مختلف متوجه شوید. شما با این دوربین می‌توانید عکس‌هایی حرفه‌ای که نیازی به هیچ ویرایشی ندارند، بگیرید و عکاسی را بدون هیچ زحمتی تجربه کنید.

حالا آسان‌تر از همیشه می‌توانید به آن وجه هنرمندتان شانس بدهید؛ چراکه ابزار مناسب اکنون موجود و در دسترس است. همه چیزی که شما باید انجام بدهید این است که تجربه کنید و سبک خود را توسعه بدهید.

 


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا