اخبار

اختراع جدید نشان از دوربین بزرگ هواوی میت 30 پرو دارند

بسیاری از ما هنوز سرگرم نگاه کردن و تحسین کردن کیفیت هواوی میت 20 پرو هستیم ولی مسئولان شرکت هواوی از همین الان به دنبال این هستند که نسل بعدی محصولات خود را نیرومندتر از سابق به بازار عرضه کنند. در این میان اطلاعات جدیدی از نسل بعدی محصولات این سری منتشر شده است که نشان دهنده آن هستند که هواوی یک اختراع ویژه به ثبت رسانده است که مربوط به هواوی میت 30 پرو است و  یکی از موارد بسیار مهم در این اختراع، وجود یک بخش بزرگ برای دوربین این محصول است. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

بر اساس این اطلاعات، شرکت هواوی در روز یکم ژانویه یک اختراع مهم را در مرکز ثبت مالکیت قانونی کشور چین به ثبت رسانده است.  جزئیات این اختراع از طریق یک قاب طراحی شده برای محصول بعدی هواوی فاش شده است و این قاب اطلاعات زیادی از ساختار ظاهری هواوی میت 30 پرو را در خود جای داده است. بر همین اساس نیز نخستین مورد و ویژگی اصلی این محصول را باید دریچه بزرگ دوربین تعبیه شده بر روی آن دانست. همچنین در بخش بالایی قاب شاهد دو حفره هستیم که نشان دهنده آن هستند که هواوی میت 30 پرو قرار است تا از جک 3.5 میلیمتری هدفون نیز پشتیبانی کند.

هواوی میت 30 پرو

با این وجود هنوز به صورت قطعی نباید مطمئن بود که اطلاعات یاد شده مربوط به هواوی میت 30 پرو است و برخی از کارشناسان این قاب و اختراع را به محصولی از سری p شرکت هواوی مرتبط دانسته و معتقدند که هنوز برای اقشای اطلاعات جدید درباره هواوی میت 30 پرو بسیار زود است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا