اخبار

درز تصویری از محافظ نمایشگر سری Mate 50 هوآوی

سری Mate 50 هوآوی برنامه ریزی شدند تا در سپتامبر سال جاری معرفی شوند. گروه پرچمداری که جانشین سری میت 40 شده و از مشخصات کلیدی قابل توجه در کنار طراحی پریمیومی برخوردار هستند.

تاکنون شایعات مختلفی از این سری منتشر شده و در جدیدترین گزارش تصویر محافظ نمایشگر دو مدل پرو و استاندارد این خانواده به بیرون درز کرد. طبق تصویر گویی هوآوی قصد دارد برای مدل ساده از نمایشگر حفره دار بهره گیرد و مدل پرو نیز از نمایشگر ناچ برخوردار است.

این عکس‌ها توسط یک منبع چینی تایید شده با نام مستعار Digital Chat Station منتشر شده است که تأیید می‌کند Mate 50 یک صفحه نمایش با یک حفره کوچک در قسمت وسط بالای نمایشگر برای دوربین جلو دریافت می‌کند. از سوی دیگر، هواوی میت 50 پرو دارای طراحی قدیمی با بریدگی بزرگ خواهد بود که در سال 2017، زمانی که آیفون X در بازار ظاهر شد، محبوبیت یافت. هواوی میت 50 پرو سنسورهای بیشتری را در این بریدگی قرار خواهد داد.

سری Mate 50 هوآوی پرچمدارانی با طراحی خاص

درز تصویری از محافظ نمایشگر سری Mate 50 هوآوی

طبق گزارش‌ها، سری میت 50 هواوی شامل چهار مدل می‌شود، از جمله باید به هواوی میت 50 و میت 50 ایکس مبتنی بر تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1، میت 50 پرو با اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 و میت 50 RS با کرین 9000S. طراحی میت 50 ایکس و آر اس آشکار نشده و نمی‌دانیم چه سبک طراحی خواهد داشت.

Digital Chat Station اولین منبعی یبود که مشخصات و تاریخ عرضه Redmi K50 و Xiaomi 12 را به طور دقیق اعلام کرد. بنابراین انتظار داریم این خبر نیز تا حدودی صحت داشته باشد. برای کسب جزئیات تکمیلی باید تا اواخر تابستان امسال منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا