اخبار

هوآوی بزودی ساعت Watch D را معرفی می کند

براساس گزارش تازه انتشاریافته، هوآوی در حال توسعه محصول پوشیدنی جدیدی است که با نام ساعت Watch D بزودی معرفی خواهد شد و به تازگی نیز گواهی دریافت نمود و به قابلیت کنترل فشار خون مجهز است.

وب سایت Gsmarena گزارش داده که به تازگی در ویبو تصویری از ساعت جدید هوآوی منتشر شده که به عنوان ساعت Watch D شناخته می‌شود. گفته شده این ساعت تا اواخر ماه دسامبر امسال از راه خواهد رسید.

گزارش بیان داشته که این ساعت دارای دقت بالا در حسگرها بوده و به نوعی می‌تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. همچنین آخرین مراحل تست خود را سپری می‌کند.

ساعت Watch D هوآوی بزودی از راه می رسد

طراحی آن شباهتی به سایر ساعت‌های هوآوی نداشته و بیشتر می‌تواند یک دستبند تناسب اندام باشد. بیشتر ساعت‌های هوآوی طراحی دوار دارند که دو کلید را دربرمی‌گیرند.

اما ساعت Watch D دارای نمایشگر مستطیل با دو کلید در کنار است. Watch D پیش‌تر گواهی «دستگاه پزشکی دولتی کلاس 2»  را دریافت کرده است، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا هواوی تاییدیه لازم را در کشورهای دیگر دریافت کند.

بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود این کمپانی چه زمانی عرضه جهانی خواهد داشت. بی شک ابتدا در چین معرفی و عرضه می‌شود. اطلاعات سخت افزاری و مشخصات کلیدی آن فاش نشده، بنابراین تنها شاهد درز تصویر دستگاه هستیم.

هوآوی قصد دارد سبد محصولات پوشیدنی خود را کامل‌تر از قبل سازد. بنابراین باید به انتظار ادامه داد تا مشخص شود با چگونه گجت پوشیدنی رو به رو هستیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا