نماد سایت موبایلستان

آپدیت iOS 16.3 اپل دردسترس قرار گرفت

آپدیت iOS 16.3

شرکت اپل به تازگی آپدیت iOS 16.3 را برای دارندگان آیفون منتشر کرد. این آپدیت دقیقا یک ماه پس از انتشار iOS 16.2 دردسترس قرار گرفته و با یک سری ویژگی‌های جدید همراه است.

iOS 16.3 علاوه بر رفع مشکلات نسخه قبلی، ویژگی‌های جدیدی به همراه دارد. از جمله باید به پشتیبانی هوم پاد نسل دوم اشاره کرد که هفته گذشته رونمایی شد.

گذشته از آن کلیدی امنیتی اپل آیدی نیز با این آپدیت همراه است. این کلید امنیت بیشتری نسبت به کد تایید اپل آیدی داشته و برای دارندگان آیفون امنیت بالایی رقم خواهد زد.

کلید امنیتی فیزیکی در واقع موجب ممانعت از حمله هکرها و فیشینگ خواهد شد. بنابراین باید آن را در مقایسه با کد تایید بهتر دانست. این نسخه را با رفتن به بخش تنظیمات و دریافت آپدیت نرم افزاری می‌توانید دریافت کنید.

آپدیت iOS 16.3 با ویژگی‌های جدید از راه رسید

برای کلید امنیتی اپل آیدی نیز کافی بوده به بخش تنظیمات، اپل آیدی و کلید امنیتی مراجعه کنید و تنظیمات لازم در این بخش آمده است. ناگفته نماند که شرکت کوپرتینویی آپدیت iOS 15.6.7 را برای آیفون‌های قدیمی‌تر منتشر کرد.

اگر از دارندگان آیفون اپل هستید، آن هم از نسل‌های نسبتا جدید می‌توانید این بروزرسان را دریافت کنید. در اخباری مرتبط سری آیفون ۱۵ دارای یک مدل اولترا هستند که مشخصات برجسته‌ای در مقایسه با نسخه‌های دیگر دارد. همچنین گفته شده تمامی اعضای سری آیفون ۱۵ از نمایشگر با فناوری داینامیک آیلند استفاده می‌کنند.

انتظار داریم سری بعدی را سپتامبر ۲۰۲۳ مشاهده کنیم. خانواده‌ای که طراحی بهبودیافته نسبت به قبل خواهند داشت و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

خروج از نسخه موبایل