اخبار

والپیپر نوستالوژیک آیفون به iOS 16 بازگشت

در سال 2007، طی مراسم معرفی اپل در هنگام معرفی اولین آیفون، آنها تصویر زمینه‌ای را با دلقک ماهی نشان دادند. در حال حاضر، نسخه بتا iOS 16، شامل این تصویر زمینه نوستالوژیک می‌شود. به نوعی کاربر با مراجعه به بخش گالری می‌تواند شاهد والپیپر نوستالوژیک آیفون اپل باشد و آن هم از نوع دلقک ماهی.

اگرچه این تصویر در مراسم معرفی اولین گوشی هوشمند این شرکت نشان داده شد، اما طی سال‌های گذشته در لیست تصاویر پس زمینه رسمی آیفون قرار نگرفته است، اگرچه در macOS X 10.6 Snow Leopard موجود بود.

هنوز مشخص نیست که آیا این تصویر در نسخه منتشر شده سیستم عامل موبایل باقی می‌ماند یا در آنجا حذف می‌شود. این موضوع پس از انتشار iOS 16 در سپتامبر 2022 مشخص خواهد شد.

والپیپر نوستالوژیک آیفون به iOS 16 رسید

در مورد نوآوری‌های iOS 16، انتظار می‌رود که در میان موارد دیگر، حالت قفل وجود داشته باشد. این حالت به شما این امکان را می‌دهد که از گوشی هوشمند خود در برابر حملات دیجیتال هدفمند محافظت کنید و برای سیاستمداران، روزنامه نگاران، فعالان و غیره مرتبط خواهد بود.

قابلیت‌های گسترده در iOS 16 گنجانده شده که آیفون را به گوشی جذاب و کاربردی‌تر تبدیل خواهد کرد. برای کسب جزئیات بیشتر باید تا زمان انتشار و بررسی این نسخه منتظر ماند. اپل قصد دارد طی رویداد سپتامبر سال جاری نسل جدید آیفون را به عنوان سری آیفون 14 معرفی کند. گوشی‌هایی هوشمندی که متشکل از چهار مدل استاندارد، پلاس، پرو و پرو مکس می‌شود.

مشخص نیست اپل این والپیپر جذاب را نگه خواهد داشت یا به حذف آن می‌پردازد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا