اخبار

تلفن iPhone 14 اپل تنها نسخه سیم کارت الکترونیکی دارد

با فراگیر شدن تدریجی فناوری eSIM، طولی نمی‌کشد که همه گوشی‌های هوشمند به‌طور کلی پورت را برای سیم‌کارت فیزیکی کنار می‌گذارند. یک گزارش جدید نشان می‌دهد که فناوری eSIM در اروپا و آسیا بسیار محبوب است. مصرف کنندگان میپ‌توانند به سادگی بین برنامه‌های پیش پرداخت جابجا شوند و مطمئناً در زمان‌های آینده محبوبیت بیشتری را به خود جلب خواهد کرد. طبق آخرین، سری تلفن iPhone 14 اپل می‌توانند با ارائه گزینه‌ای اختصاصی برای کاربران، فناوری eSIM را به پیش ببرند.

در ایالات متحده، اپراتورها قصد دارند آینده‌ای بدون کارت را آغاز کنند. وال استریت ژورنال اعلام کرد که اپل با عرضه آیفون 13 دیگر سیم کارت فیزیکی را در جعبه قرار نداد. علاوه بر این، برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی تصمیم گرفتند که سیم کارت‌های فیزیکی را به طور کلی کنار بگذارند.

تلفن iPhone 14 اپل یک نسخه سیم کارت الکترونیکی دارد

 

در حالی که اپل سیم‌کارت‌های فیزیکی را برای کاربران فعلی مازاد نمی‌کند، این شرکت به طور بالقوه می‌تواند یک مدل eSIM برای آیفون 14 معرفی کند. این نه تنها به اپراتورهای شبکه زمان می‌دهد تا برای جهش انتقالی آماده شوند، بلکه کاربران فعلی را که ترجیح می‌دهند سیم کارت فیزیکی باشد، حفظ می‌کند. اپراتورهای شبکه احتمالاً گزینه‌ای برای فروش نسخه eSIM آیفون 14 با نسخه دو سیم کارته با پشتیبانی از سیم کارت الکترونیکی/سیم کارت فیزیکی داده می‌شود.

در ابتدا، اپل با عرضه آیفون XS فضا را برای فناوری eSIM باز کرد. در حال حاضر، مدل‌های آیفون 13 با قابلیت تنظیم دو سیم کارت به صورت همزمان عرضه می‌شوند که به شما امکان می‌دهد دو خط را بدون سیم کارت فیزیکی اجرا کنید.

در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید تا ماه سپتامبر و رویداد اپل منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا