اخبار

سری iPhone 14 Pro حافظه رم 8 گیگابایتی دارد

در مقایسه با گوشی‌های اندرویدی، آیفون‌ها با حافظه رم کمتری همراه هستند. در واقع، سری آیفون 13 پرو دارای 6 گیگابایت رم بوده که در واقع بیشترین رمی است که اپل تا به امروز روی یک آیفون قرار داده، اما انتظار می‌رود که با سری iPhone 14 Pro شاهد ارتقا قابل توجهی باشیم.

این موضوع را جف پو، تحلیلگر Haitong International Securities در یادداشت تحقیقاتی بیان کرده و گزارش نیز توسط MacRumors ارائه شد، جایی که Pu پیشنهاد می‌کند اپل می‌تواند آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس را به 8 گیگابایت رم مجهز کند. هیچ اشاره‌ای به آیفون‌های کوچک‌تر نشد، بنابراین ممکن است اپل بتواند 4 گیگابایت رم موجود در آیفون 13 را حفظ کند یا می‌تواند آن را تا 6 گیگابایت افزایش دهد.

سری iPhone 14 Pro اپل قوی و سریع‌‌تر از همیشه

اکنون، وقتی به گوشی‌های اندرویدی نگاه می‌کنید، 8 گیگابایت رم بسیار کم است، بسیاری از آن‌ها حداقل 12 گیگابایت رم دارند. با این حال، در دفاع از اپل، این شرکت سخت‌افزار و نرم‌افزار آیفون‌های خود را کنترل شده ارائه می‌دهد، به این معنی که حتی اگر با 8 گیگابایت رم عرضه شوند، مشکلی نخواهد بود زیرا آنها نرم‌افزار در سطحی بهینه ساختند که هیچ مشکلی نخواهد بود.

همانطور که گفته شد، اپل در اوایل سال جاری رم را در به روز رسانی آیپد پرو به 16 گیگابایت رساند، بنابراین ما مطمئن نیستیم که چرا آیفون‌ها ارتقا رم محدودی دارند. در هر صورت، سال 2022 جزئیات بیشتری خواهیم داشت، پس برای به‌روزرسانی‌های بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا