اخبار

انتشار تصویر رندر جدید از آیفون پرو نسل جدید

منابع چینی تصویری با کیفیت از گوشی هوشمند جدید آیفون پرو نسل جدید در رنگ‌های طلایی و خاکستری کلاسیک منتشر کردند. مدل سه‌بعدی به طور صادقانه از طرح‌های اولیه بازسازی شده و با ماکت‌هایی مطابقت دارد که سازندگان کیس قبلاً ارائه دادند.

به یاد بیاورید که در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، اپل به استفاده از صفحه نمایش با دو بریدگی روی آورده است، در حالی که نسخه‌های کوچک، آیفون 14 و آیفون 14 مکس، همچنان صفحه نمایش‌هایی با بریدگی بزرگ دریافت خواهند کرد.

آیفون پرو نسل جدید در رندر جدید

انتشار تصویر رندر جدید از آیفون پرو نسل جدید

علاوه بر این، نمایشگرهای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از فناوری نرخ نوسازی تطبیقی ​​استفاده می‌کنند که به طور خودکار نرخ نوسازی صفحه را بر اساس آنچه روی صفحه نمایش داده می‌شود، تنظیم می‌کند. این کار عملکرد روان را تضمین کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد داشت.

آیفون 14 و آیفون 14 مکس از سیستم تک چیپ اپل A15 سال گذشته استفاده خواهند کرد، در حالی که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از پلتفرم موبایل جدید اپل A16 استفاده می‌کند. از نظر دوربین، مدل‌های پرو و ​​پرو مکس دارای دوربین 48 مگاپیکسلی و پشتیبانی از فیلمبرداری 8K خواهند بود.

امروز گزارش شد که آیفون 14 یک دوربین سلفی بسیار بهتر از قبل دریافت می‌کند. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا اپل بزودی محصول خود را معرفی کرده و ارائه دهد. پیش بینی شده که در سپتامبر امسال شاهد معرفی نسل جدید آیفون اپل باشیم که نسبت به نسل پیشین ارتقا قابل توجهی بخصوص در سری پرو خواهد داشت.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا