اخبار

اپل آیفون 15 پرو به دوربین پیروسکوپی 5 برابری مجهز است

شایعه به کارگیری لنز پیروسکوپی در آیفون 15 چیز جدیدی نیست که سال 2023 باید شاهد معرفی آن باشیم. حال به تازگی جزئیاتی درباره اپل آیفون 15 پرو منتشر شده است.

جف پو از تحلیلگران برجسته صنعت بیان داشته که اپل در حال توسعه و آزمایش نمونه اولیه لنز تله فوتو 5 برابری بوده و باید منتظر ماند تا تصمیم نهایی را در آینده بگیرد. هنگامی که قطعات مورد تایید قرار گرفتند، در “مدل‌های رده بالای سری آیفون 2023” گنجانده خواهد شد که به معنای آن است، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس به این لنز تجهیز خواهند شد.

اپل آیفون 15 پرو دوربینی با زوم قوی دارد

تولیدکننده این لنز Lante Optics خواهد بود و انتظار داریم 100 میلیون قطعه فقط برای اپل تولید کند. لنزهای پریسکوپ برای گوشی‌های اندرویدی موضوع جدیدی نیستند و به کمک چنین لنز اپتیکی می‌توان به صورت افقی تصاویری حرفه‌ای به ثبت رساند و در کنار آن لنز تله فوتو هم قرار می‌گیرد تا زوم قوی را شاهد باشیم.

در حالی که گوشی‌های اندرویدی چندین سال است این فناوری در آنها به کار گرفته شد، اپل به طور سنتی سعی می‌کند تا قبل از اجرای آن یک ویژگی را کامل کند و ابتدا باید مشاهده کنیم سری آیفون 14 پرو چگونه دوربین 48 مگاپیکسلی به همراه دارند و عملکرد چنین لنزی چیست. تا معرفی سری آیفون 15 فاصله بسیاری داریم و باید منتظر ماند تا مشخص شود برند کوپرتینویی چه برنامه‌ای دارد.

گوشی آیفون 15 پرو عضو برجسته خانواده آیفون 15 خواهد بود که سال 2023 معرفی می‌شود. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است تا سال آینده منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا