اخبار

تا پایان ماه صفر رفع فیلتر تلگرام انجام می‌شود + (تکذیب شد!)

بر اساس برخی گمانه‌زنی‌ها، تا پایان ماه صفر شاهد رفع فیلتر تلگرام خواهیم بود. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

حدود دو سال پیش بود که محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی فیلتر شد و بسیاری از افراد (حتی کودکان و نوجوانان) به سراغ فیلترشکن‌ها رفتند. حال زمزمه‌هایی از نور امید در این خصوص به گوش می‌رسد. بر اساس اطلاعاتی که توسط برخی منابع منتشر شده، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، اعلام کرده است که تمام اعضای این مجمع با رفع فیلتر تلگرام موافق هستند.

ابلحسن فیروزآبادی

البته وی مدعی شده که فیلتر تلگرام با دستور قوه قضاییه صورت گرفته و رفع فیلتر آن نیز باید از سوی این نهاد انجام گیرد. گویا شورای عالی فضای مجازی بعد از حضور جناب رئیسی در راس قوه قضائیه مکاتباتی در این خصوص داشته و به نظر می‌رسد به زودی شاهد رفع فیلتر این شبکه اجتماعی محبوب باشیم.

بر اساس اعلام آقای فیروزآبادی، فیلتر تلگرام باعث شده گرایش جوانان و نوجوانان به فیلترشکن‌ها افزایش یابد و از سوی دیگر آسیب بسیاری به تعداد زیادی از کسب و کار‌ها زده است. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن هستند که انشالله تا پایان ماه صفر فیلتر تلگرام رفع می‌شود!

چندی پیش بود که تابناک اعلام کرد بازپرسی که تلگرام به دستور وی فیلتر شده بود، بازداشت شده است. وی بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌ و رسانه بود.

بروزرسانی: فیروزآبادی در مورد خبر مذکور گفت: خبر منتسب به اینجانب در مورد رفع فیلتر تلگرام جعلی و ساختگی است.

منبع: تابناکسرپوش


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا