اخبار

وزیر ارتباطات: والله فیلتر سایت‌های دانلود فیلم کار من نیست!

بسیاری از سایت‌های دانلود فیلم در ایران روز گذشته فیلتر شدند که اکنون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این موضوع واکنش نشان داده است. همراه موبایلستان باشید.

در طول روز‌های گذشته تعداد زیادی از سایت‌های دانلود فیلم در ایران فیلتر شدند و دسترسی کاربران ایرانی با IP عادی به این وب‌سایت‌ها غیر ممکن شد. این موضوع حواشی زیادی به همراه داشته و کاربران برای استفاده از این سایت‌ها مجبور شده‌اند تا از ابزار‌هایی برای تغییر IP خود اقدام کنند.

مطالب مرتبط:

شب گذشته یکی از کاربران توئیتر با طرز بیان خاصی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، دکتر جهرمی گفته بود که چرا سایت‌های دانلود فیلم را فیلتر کرده‌اند؟ وزیر جوان نیز در پاسخ به وی همراه با قسم خوردن اعلام کردند که بسته شدن سایت‌های دانلود فیلم ارتباطی به ایشان ندارد.

جهرمی

بر اساس ادعای دکتر جهرمی، دادستانی با ارسال دستوری به ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب از آن‌ها خواستار این اتفاق شده و دلیل فیلتر شدن این سایت‌ها دستور دادستانی کشور بوده است.

احتمالا اگر شما نیز از جمله افراد علاقه‌مند به فیلم و سریال باشید، حتما متوجه فیلتر شدن سایت‌های مذکور شده‌اید. بدون شک این موضوع باعث می‌شود که کاربران هرچه بیشتر به سراغ ابزار‌هایی برای عبور از فیلترینگ بروند. نظر شما در خصوص این اتفاق چیست؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا