اخبار

ایرپاد پرو 2 اپل با ویژگی های بهبودیافته از راه می رسد

مینگ چی کو تحلیلگر شناخته شده اپل به تازگی در یادداشتی بیان داشت که این شرکت قصد دارد ایرپاد پرو 2 را با ویژگی‌های بهبودیافته بزودی معرفی کند.

کو از تحلیلگران  TF International Securities است، اظهار داشت در آینده تغییرات بزرگی را روی محصولات گجتی اپل شاهد خواهیم بود. او دقیقا در یادداشت خود می‌نویسد:

انتظار می‌رود ایرپاد پرو 2 با چند قابلیت از جمله فرم فاکتور جدید، پشتیبانی از فرمت بی‌اتلاف اپل (ALAC) و کیس شارژر که می‌تواند از خود صدای هشدار تولید کند، در اواخر سال 2022 عرضه شود. در خصوص تقاضا برای ایرپاد پرو 2 خوش‌بینیم و پیش‌بینی کرده که فروش این دستگاه در سال 2022 به 18 تا 20 میلیون واحد خواهد رسید.

 

ایرپاد پرو 2 یک هدفون ارتقایافته

نخستین بار است که به قابلیت صدا بی اتلاف در یک ایرباد اشاره می‌شود. پیشتر یکی از مدیران اپل بیان داشت که وجود بلوتوث محدودیتی در توسعه ایرپادهای آینده به وجود آورده و به نظر رسیده که کمپانی کوپرتینویی می‌خواهد با استاندارد جدیدی رو به رو شود.

گذشته از آن پیش بینی شده در آینده قابلیت‌های مبتنی بر سلامتی هم روی ایرپاد شاهد باشیم. در بخشی دیگر اظهار داشت که  این محصولات خط تولید بهتری کسب خواهند کرد، زیرا فروش 27 میلیونی آن‌ها در فصل چهارم 2021 بهتر از انتظارات بود. کو حالا پیش‌بینی کرده که فروش ایرپاد در سال 2022 با یک رشد سالانه 25 درصدی به 90 میلیون دستگاه برسد. فروش فراتر از حد انتظار ایرپاد در دو فصل متوالی نشان داده که استراتژی اپل در فروش این محصولات درست بوده است.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا می‌توان ایرپادی با طراحی بهتر شاهد بود یا خیر.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا