اخبار

انتشار اطلاعاتی از گوشی رینو 8 Lite 5G اوپو

اوپو به دلیل فروش گوشی‌های سری F خود با برندهای Reno Z و Reno Lite در بازارهای مختلف شناخته شده است. F21 Pro 5G امسال نیز با نام تجاری Oneplus Nord N به فروش می‌رسد. علاوه بر این، اکنون رندرهای جدیدی به بیرون درز کرده است که نشان می‌دهد این گوشی هوشمند با یک دستگاه دیگر یعنی گوشی رینو 8 Lite 5G به فروش خواهد رسید.

کاربر توییتر @_snoopytech_ رندرهای ادعایی Reno 8 Lite 5G را به اشتراک گذاشته است، گوشی‌ای که هنوز معرفی نشده است. با توجه به تصاویر، این گوشی شبیه به اوپو Reno 7 Lite 5G بوده که چیزی نیست جز یک اوپو F21 Pro 5G ریبرند شده. همین گوشی هوشمند با دو نام دیگر نیز به فروش می‌رسد. شایان ذکر بوده که دستگاه با نام‌های Reno 7 Z 5G و Nord N20 5G نیز شناخته می‌شود.

گوشی رینو 8 Lite 5G و رویت شدن اطلاعات آن

انتشار اطلاعاتی از گوشی Reno 8 Lite 5G اوپو

اگر این رندرها رسمی باشند، برای اولین بار، Oppo دستگاهی مشابه دو نسل از تلفن‌های هوشمند را عرضه می‌کند. ما هم مثل شما سردرگمیم. احتمالاً Reno 8 Lite 5G در بازارهایی عرضه خواهد شد که Reno 7 Lite 5G چنین نبود.

در حال حاضر، مشخص نیست که چه زمانی این گوشی  Reno 8 Lite 5G معرفی خواهد شد. به هر حال، ما مشتاقانه منتظریم تا در مورد در دسترس بودن و قیمت آن مطلع شویم.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده به انتظار ادامه داد تا مشخص شود برند چینی چه برنامه‌ای تدارک دیده است. اوپو این روزها بسیار فعال است و عجیب نیست محصولی جدید ارائه دهد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا