اخبار

لپ تاپ‌های نسل جدید لنوو با پردازنده نسل دوازدهم اینتل در راهند

شرکت لنوو در نظر دارد همانند برخی رقبا دیگر بزودی لپ تاپ‌های نسل جدید مجهز به چیپ نسل دوازدهمی اینتل را معرفی و سپس عرضه بازار کند و این فرآیند بزودی صورت می‌پذیرد.

لنوو یکی از بازیگران فعال صنعت تولید لپ تاپ محسوب شده و بدیهی است که سال آینده از جمله شرکت‌های عرضه کنند لپ تاپ‌های نسل جدید باشید که چیپ اینتل دارند.

به تازگی Lin-Lin یکی از مدیران ارشد لپ تاپ لنوو در ویبو بیان داشته که این شرکت سال 2022 لپ تاپ‌های نسل جدید مجهز به پردازنده نسل دوازدهم اینتل را معرفی و عرضه می‌کند.

لپ تاپ‌های نسل جدید لنوو سال آینده عرضه می ‌شوند

وی افزود که تامین کنندگان قطعا مطابق خواسته عمل کرده و همین امر موجب شده تا شرکت چینی بتواند آنچه پیش بینی کرده را به سرعت عملی سازد. اگرچه مدل دقیقی نام برده نشده اما انتظار داریم شاهد لپ تاپ‌های نسل جدید گیمینگ و غیرگیمینگ باشیم.

لنوو پیشتر لپ‌تاپ هیبریدی، یعنی یوگا Duet 2021 را رونمایی کرده است. این محصول به‌طور پیش‌فرض با سیستم‌عامل ویندوز 11 عرضه شده است؛ بنابراین، به‌نظر می‌رسد عملکرد زنجیره‌ی تأمین‌کنندگان این شرکت واقعا در حال بهبود است.

متاسفانه جزئیات کافی موجود نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند تا مشخص شود با چه مدل لپ تاپ‌هایی رو به رو هستیم. احتمالا این دستگاه‌ها در طراحی هم بهبودی خواهند داشت و تنها شامل سخت افزار نمی‌شود.

در هر صورت باید به انتظار ادامه داد تا در سال آینده این مدل لپ تاپ‌های جدید را شاهد باشیم که نسبت به قبل ارتقایافته هستند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا