اخبار

دوربین سلفی سری آیفون 14 را ال جی Innotek می سازد

سری آیفون 14 اپل ممکن است با دوربین جلویی تولید شده توسط ال جی Innotek عرضه شود. ETNews ادعا می‌کند که این اولین بار در تاریخ آیفون است اپل از ماژول دوربین جلو ساخته شده توسط یک شرکت کره جنوبی استفاده می‌کند.

شرکت‌های چینی و شارپ تامین کنندگان اصلی دوربین‌های جلو برای آیفون بودند. در حرکت رو به جلو، LG Innotek و شارپ تامین‌کنندگان اصلی دوربین‌های جلو خواهند بود.

تصمیم برای همراهی با ال جی Innotek به دلیل طبقه بندی مجدد دوربین جلو توسط اپل به عنوان یک قطعه “بالا” و نگرانی‌های کیفیت با تامین کنندگان چینی است. LG Innotek در ابتدا قرار بود دوربین‌های سلفی آیفون 15 را ارائه کند، اما برنامه‌ تغییر کرد. گزارش شده است که ال جی اینوتک در حال آماده شدن برای تولید انبوه دوربین جلو قبل از عرضه مورد انتظار در ماه سپتامبر است.

سری آیفون 14 با دوربین ساخت ال جی Innotek

از آنجایی که دوربین جلو آیفون 14 دارای قابلیت فوکوس خودکار است، تخمین زده می‌شود که هزینه آن تقریباً سه برابر افزایش یافته باشد. تحلیلگر Ming-Chi Kuo در مارس 2021 گزارش داد که سری آیفون 14 می‌تواند دارای یک حفره دوربین در جلو باشد که دارای یک دوربین جلو ارتقا یافته با ویژگی فوکوس خودکار است.

در اخباری مرتبط هدفون AirPods Max اپل در پاییز امسال گزینه رنگی جدید دریافت خواهد کرد و در کنار آن AirPods Pro 2 نیز معرفی خواهد شد. به طور کلی شرکت کوپرتینویی هر سال پاییز بروزرسانی دارد.

مارک گورمن از بلومبرگ ادعا می‌کند که AirPods Pro 2 در پاییز رونمایی خواهد شد زیرا مدل فعلی آن نزدیک به سه سال است که در بازار عرضه شده است. گورمن معتقد بوده که پذیرندگان اولیه باید در حال حاضر با مشکلات باتری مواجه باشند. او افزود که مصرف کنندگان می‌توانند انتظار رنگ جدید برای AirPods Max نیز داشته باشند.

در می 2021، گورمن گزارش داد که اپل هیچ برنامه‌ای برای توسعه نسل دوم AirPods Max ندارد. AirPods Max فعلی در رنگ‌های خاکستری فضایی، نقره‌ای، سبز، صورتی و آبی آسمانی عرضه می‌شود. او همچنین افزود که AirPods Pro 2 ممکن است با سنسورهای حرکتی جدید، ویژگی‌های ردیابی تناسب اندام و شکل گردتر که بهتر در گوش قرار می‌گیرد، عرضه شود.


 

بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا