اخبار

ثبت اختراع ساعت هوشمند ال جی با دوربین ویژه

شرکت سامسونگ یکی از پیشتازان تولید ساعت هوشمند بود ولی نکته بسیار مهمی که باید از روند تولید ساعت در این شرکت یاد گرفت این است که به غیر از نسخه اولی  ساعت هوشمند سامسونگ گیر، سایر محصولات این شرکت در این رده بدون وجود دوربین عرضه شده بودند و این موضوع موجب شد تا بسیاری به این نتیجه برسند که دوربین برای ساعت هوشمند امری ضروری نیست. با این شرایط رقبای سامسونگ نیز رویکردی مشابه را در پیش گرفتند و دوربین تقریبا از روی این محصولات حذف شد ولی ممکن است بر اساس ثبت اختراع ساعت هوشمند ال جی با دوربین ویژه، به زودی شاهد بازگشت این قابلیت به ساعت هوشمند باشیم. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

ساعت هوشمند ال جی هنوز به تولید یا حتی تولید نسخه نمونه فیزیکی منتهی نشده است. این دوربین تنها از طریق اختراع ثبت شده توسط این کمپانی تائید شده است و هنوز حتی تاریخ یا مدلی برای پشتیبانی از این قابلیت مشخص نشده است. با این حال اختراع یاد شده در مرکز ثبت اختراعات کشور ایالات متحده آمریکا به ثبت رسیده است و به همین دلیل نیز باید آن را یک گزینه بسیار مهم برای آینده این شرکت به حساب آورد.

ساعت هوشمند ال جی

این اختراع شامل تحوه به کار بستن دوربین این ساعت هوشمند است و نشان دهنده آن است که عدسی این ساعت در بخش کناری بند ان قرار خواهد داشت. این نوع طراحی ممکن است کاربری ساعت را بهبود بدهد ولی سوال اصلی این است که آیا پس از تولید چنین نوعی از ساعت امکان تعویض بند آن توسط کاربر وجود خواهد داشت یا خیر؟ این موضوع ممکن است مبحث مودولار بودن این ساعت را نیز به میان بیاورد که در این صورت شاهد یک انقلاب در ساعت هوشمند ال جی خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا