نماد سایت موبایلستان

مانیتور جدید ال جی UltraGear معرفی شد

مانیتور جدید ال جی UltraGear معرفی شد

ال جی اولین نمایشگر OLED با وضوح ۱۴۴۰ پیکسل و نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز را به نام UltraGear 27GR95QE-B معرفی کرد. مشخصات چشمگیر مانیتور ال جی UltraGear که از پنل اولد بهره می‌برد آن را نسبت به رقبا برتر می‌سازد.

این مانیتور گزینه خوش قیمت با مشخصات بزرگ برای گیمینگ بوده که از مدت زمان پاسخگویی ۰.۳ میلی ثانیه‌ای بهره می‌برد. معرفی ال‌ جی UltraGear بی سروصدا توسط کمپانی کره‌ای صورت گرفت و جزئیات هم در وب سایت شرکت آشکار شد. توسط این نیروگاه فناوری کره جنوبی انجام شد و جزئیات آن در وب سایت آن نمایش داده شد. نقطه عطف این مانیتور پنل اولد با نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز بوده که UltraGear 27GR95QE-B را به یک مدل برجسته تبدیل ساخت.

ال جی UltraGear زیبا و حرفه ای

طبق مشخصات موجود، ال‌جی UltraGear دارای صفحه نمایش ۲۷ اینچی و با پوشش ۹۸.۵ درصدی طیف رنگی DCI-P3 است. پنل OLED دارای نسبت کنتراست ۱.۵ میلیون: ۱ بوده و دستگاه از فناوری AMD FreeSync و Nvidia G-Sync پشتیبانی دارد.  مانیتور دارای پایه قابل تنظیم است که می‌تواند تا ۱۱ سانتی‌متر افزایش ارتفاع پیدا کند. همچنین دارای قابلیت چرخش ۲۰ درجه به صورت افقی و عمودی هم است. مانیتور همچنین از RGB در قسمت عقب برخوردار بوده و جلوه ظاهری جذابی را رقم می‌نزد.

در سایر مشخصات باید به دو پورت HDMI و یک DisplayPort، دو پورت USB 3.0 و یک جک صدا SPDIF اشاره کرد. پیش از این، بیشتر مانیتورهای OLED دارای نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز بودند و تعداد کمی مانند OLED التراواید ۳۴ اینچی ال‌جی با رزولوشن ۱۴۴۰ پیکسلی عرضه شدند. Corsair شاید بزودی مانیتور اولد حرفه‌ای گیمینگی را ارائه دهد اما در هر صورت محصول ال جی یک گزینه برتر به حساب می‌آید.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت کره‌ای مراجعه کنید.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

خروج از نسخه موبایل