اخبار

انتشار آپدیت اندروید 12 برای گوشی V50 ThinQ 5G ال جی

بخش موبایل ال‌جی ممکن است غیرفعال باشد، اما هنوز هم چیزهای برای دارندگان گوشی‌های خود ارائه می‌دهد. پیشتر وعده داده شد برخی مدل‌ها آپدیت اندروید 12 دریافت خواهند کرد. پس از دو گوشی Velvet و V60 ThinQ، حال نوبت به گوشی V50 ThinQ 5G رسید تا اندروید 12 را دریافت کند و به همراه آن آپدیت امنیتی ماه ژوئن را هم داشته باشد.

مطمئناً، اندروید 13 ممکن است برای این گوشی منتشر نخواهد شد اما تا سال دیگر برای برخی محصولات ال جی ارائه شود. جالب بوده شرکتی را شاهد هستیم که با وجود غیرفعال بودن بخش موبایل آن همچنان پشتیبانی دارد. V50 ThinQ 5G در آوریل 2019 منتشر شد و به‌روزرسانی اندروید 12 در حال حاضر برای مدل‌های Verizon ایالات متحده منتشر می‌شود. احتمالاً دیگر نسخه‌های ایالات متحده این تلفن در ردیف بعدی برای دریافت آپدیت هستند.

گوشی V50 ThinQ 5G ال جی و دریافت اندروید 12

تغییرات ثبت شده بسیار پراکنده است، اما باید انتظار داشته باشید که همه ویژگی‌های جدید خوبی را که گوگل در سال گذشته برای اندروید 12 فراهم کرده بود، از جمله نشانگرهای حریم خصوصی برای میکروفون و دوربین، کنترلر اشتراک گذاری موقعیت مکانی و موارد دیگر دریافت کنید. با این حال، انتظار هیچ تغییری در رابط کاربری نداشته باشید، ظاهراً یکپارچه‌سازی آن‌ها کار بسیار زیادی بوده است، بنابراین نرم‌افزار مانند قبل از به‌روزرسانی به نظر می‌رسد.

شایان ذکر است که دیگر خبری از اندروید 13 برای این مدل نیست و باید به همین اندروید 12 بسنده کنید. ال جی چند سالی می‌شود از صنعت خارج شده و حال باید دید تا چه زمانی به پشتیبانی ادامه خواهد داد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا