اخبار

کمپانی ال‌جی به تجارت تلفن‌های همراه هوشمند خود ادامه خواهد داد

ال‌جی برای سالیان متوالی از بزرگان بازار تلفن همراه هوشمند بود ولی ضررهایی که در طی سال گذشته میلادی به بخش تولیدات تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی ال‌جی وارد شد گمانه‌زنی‌هایی را در رابطه با تعطیلی این بخش و پایان تولید تلفن همراه هوشمند توسط این کمپانی ایجاد کرد که به نظر می‌رسد تمامی آن‌ها بی‌اساس باشند. با موبایلستان همراه باشید.

کمپانی ال‌جی

مطالب مرتبط

بخش تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی ال‌جی سال گذشته 700 میلیون دلار ضرر کرد اما گزارش‌هایی که از بخش‌های دیگر این کمپانی ارائه می‌شدند نشان دادند که در حال سوددهی هستند و روزهای خوش خود را می‌گذرانند. بااین‌حال، کیائو یوجین به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی کمپانی ال‌جی اظهار داشت که این کمپانی قصد ندارد تا تجارت تلفن‌های همراه هوشمندش را رها کند.

کیائو در این رابطه به‌طور واضح اظهار کرد که:« انواع تجارت‌های ال‌جی شامل اتومبیل‌ها و لوازم منزل نیز می‌شود که هردوی این‌ها به تلفن‌های همراه هوشمند مرتبط‌اند پس به‌هیچ‌عنوان قصد نداریم که از تجارت تلفن‌های همراه هوشمند خارج شویم.»

لازم به ذکر است که ال‌جی در طی چهار سال گذشته ضررهای زیادی را متحمل شده است. این کمپانی در سال 2017 میلادی در حدود 192 میلیون دلار ضرر کرده است ولی بااین‌حال برای بهبود شرایط روی فناوری 5G و دیگر فاکتورهای مهم به‌شدت حساب کرده و قصد دارد تا سال جاری میلادی را باقدرت هر چه تمام‌تر پشت سر بگذارد. به‌این‌ترتیب باید منتظر باشیم و ببینیم که تدابیر ال‌جی در رابطه با احیای صنعت تلفن‌های همراه هوشمند خود تا چه حد موفقیت‌آمیز خواهد بود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا