اخبار

رونمایی لاجیتک از ماوس ارگونومیک Lift منحصربفرد خود

لاجیتک، شرکتی که به‌خاطر ماوس‌های عمودی خود مانند MX Ergo و MX Master شناخته می‌شود، ماوس ارگونومیک Lift را معرفی کرده است. به نظر می‌رسد Lift که شبیه سایر مدل‌های ارگونومیک لاجیتک بود، نسخه کوچکتری از ماوس عمودی MX بوده و زاویه 57 درجه دارد.

Lift برخی از ویژگی‌های امضای ماوس‌های لاجیتک، از جمله Logitech Flow را دارا است، که امکان استفاده از مکان‌نمای یکسان را در رایانه‌های مختلف (حداکثر سه تا)، امکان انتقال متن، فایل‌ها و تصاویر از طریق کپی و چسباندن را فراهم می‌کند. Lift همچنین دارای سه دکمه قابل تنظیم از طریق نرم افزار Logi Options+ و همچنین یک سطح بافتی است که در آن دست قرار می‌گیرد.

در مورد جنبه‌های فنی‌تر ماوس، سنسور Lift بین 400 – 4000 DPI است و به جای باتری لیتیوم پلیمری 240 میلی آمپر ساعتی MX Vertical و درگاه USB-C، از یک باتری AA برای تامین انرژی استفاده می‌کند و لاجیتک ادعا کرده که تا دو سال دوام دارد. استفاده با گسترش دهنده، بدان معناست که Lift فقط می‌تواند به صورت بی سیم استفاده شود، یا از طریق بلوتوث کم انرژی، یا از طریق گیرنده USB Logi Bolt همراه با برد 10 متر به کار گرفته شود.

ماوس ارگونومیک Lift زیبا و شیک

با این حال، در مقایسه با MX Vertical، محصول جدید لاجیتک برخی از ویژگی های برتر خود مانند سوئیچ سرعت مکان نما و قابلیت سفارشی سازی برای کلیک وسط ماوس را دارا نیست. قابل توجه ترین تفاوت، سایز است. لاجیتک که کمی کوچک‌تر از MX Vertical بوده، به طور خاص یک سانتی متر از نظر ارتفاع، عرض و عمق کوچک‌تر است، لاجیتک Lift را برای افرادی که دست‌های کوچک تا متوسط ​​دارند، مناسب می‌سازد.

 این ماوس همچنان یک مدل با تمرکز ارگونومیک است و لاجیتک مزایای آن را تبلیغ می‌کند و می‌گوید 70 درصد از کاربران Lift از همان روز اول راحتی بهتری را گزارش می‌کنند. اگرچه این به شما بستگی دارد که آیا معتقدید بهتر است یا خیر، به نظر می‌رسد که لاجیتک به تمرکز خود بر روی ماوس‌های عمودی ادامه می‌دهد و دسترسی خود را به مخاطبان بیشتری باز می‌کند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا