اخبار

لاجیتک از ماوس MX Master 3S ارگونومیک رونمایی کرد

لاجیتک ماوس MX Master 3S و صفحه کلید MX Mechanical را به تازگی رونمایی کرده است. هر دو مدل بهبودهایی را نسبت به مدل قبلی خود ارائه می‌دهند. آنها عملکرد بسیار بی صدا و تاثیر لمسی بیشتری را دارند که می‌تواند برای انتخاب‌های فردی مناسب باشد.

ماوس لاجیتک MX Master 3S یک پیشرفت جزئی نسبت به MX Master 3 است. این ماوس یک کلیک آرام‌تر و حسگر حساس‌تری برای دستورات لمسی ارائه می‌دهد. این شباهت قابل توجهی به نسخه قبلی خود دارد. دستگاه دارای طراحی سمت راست، دو چرخ اسکرول و سه دکمه شست است. برخلاف MX Master 3، ماوس جدید لاجیتک از یک سنسور 8000 DPI و یک کلیک آرام‌تر از دکمه‌ها استفاده می‌کند.

برآمدگی لمسی ناشی از فشار دادن ماوس در MX Master 3S نسبت به مدل قبلی خود کم صداتر است. نرخ لمسی 125 هرتز بوده که باعث می‌شود دستگاهی برای برنامه‌های بازی نامناسب باشد. MX Master 3S جایگزین MX Master 3 می‌شود، زیرا تولید مدل قدیمی‌تر متعاقباً متوقف خواهد شد.

لاجیتک MX Mechanical و MX Mechanical Mini دارای سوئیچ‌های مکانیکی هستند که باعث می‌شود صفحه‌کلیدها نسبت به سری MX Keys قابل لمس‌تر باشند. سری MX Mechanical در کنار سری کم‌صداتر MX Keys به فروش می‌رسد.

ماوس MX Master 3S لاجیتک از راه رسید

لاجیتک از ماوس MX Master 3S ارگونومیک رونمایی کرد

کلیدهای مکانیکی از دلایل اصلی کیبوردهای MX Mechanical هستند که صدای کمی دارند. سوئیچ‌های Choc V2 Kailh در کیبوردهای MX Mechanical به کار گرفته شدند. سوئیچ‌ها سطح پایینی دارند و تجربه‌ای مشابه با کیبورد لپ تاپ ارائه می‌دهند. با این حال، آنها نسبت به صفحه کلید لپ تاپ، قابلیت اطمینان بیشتر و احساس لمس بیشتری را ارائه می‌دهند.

این دو صفحه کلید بی سیم هستند و در صورت کارکرد نور پس زمینه تا 15 روز عمر باتری دارند. عمر باتری را می‌توان بدون استفاده از نور پس زمینه تا 10 ماه افزایش داد. دستگاه‌ها را می‌توان از طریق پورت USB-C شارژ کرد. صفحه‌کلیدهای مکانیکی MX مجهز به حسگرهایی هستند که وقتی دست‌های شما نزدیک هستند، نور پس‌زمینه را به‌طور خودکار روشن می‌کنند.

ماوس MX Master 3S و صفحه کلید MX Mechanical قادر به داشتن حافظه سه دستگاهی هستند که با آنها متصل شده است. این امکان اتصال سریع از طریق بلوتوث یا USB را فراهم می‌شود. همچنین می‌توانید با فشار دادن یک دکمه بین سه دستگاه جابجا شوید. قیمت MX Master 3S  بیش از 99 دلار است، در حالی که MX Mechanical به 169.99 دلار می‌رسد و MX Mechanical Mini با قیمت 149.99 دلار به فروش خواهد رسید. سه لوازم جانبی جدید لاجیتک به زودی عرضه خواهند شد، اگرچه جزئیات در دسترس بودن در حال حاضر مبهم است.


بیشتر بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا