اخبار

Meizu در سال ۲۰۱۵ بیش از ۲۰ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند فروخته است

تولیدکننده چینی‌تبار گوشی‌های هوشمند، Meizu اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۵ میلادی که حالا در روزهای پایانی آن هستیم، موفق شده تا بیش از ۲۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را به‌فروش برساند. این میزان فروش را باید یک جهش عظیم برای این شرکت دانست؛ چراکه Meizu در سال گذشته توانسته بود تنها ۴٫۴ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند را بفروشد و حالا با این میزان فروش، رشدی ۳۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

با توجه به این میزان رشد در فروش، انتظار می‌رفت که این تولیدکننده چینی، تمرکز خود را در سال آینده میلادی روی تعدادی بیشتر متمرکز کند؛ اما در همین حال با کمال تعجب، Meizu خود اعلام کرده که قصد دارد روی فروش خود در سال ۲۰۱۶ کنترل داشته باشد و برنامه را روی فروش ۲۵ میلیونی تنظیم کند و اجازه فروش بیش از این میزان را ندهد.

گفتنی است دیگر تولیدکنندگان چینی در این صنعت نظیر هواوی و شیائومی هم نیز آمار فروش خود در سال جاری را عالم کرده‌اند که این میزان برای هواوی در حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه و برای شیائومی ۷۳ میلیون دستگاه بوده است. گفتنی است شیائومی پیش از این اعلام کرده بود که انتظار دارد تا در سال ۲۰۱۵ در حدود ۸۰ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند را به‌فروش برساند که تا اینجای کار هنوز نتوانسته به این میزان دست‌ یابد؛ هرچند که مقداری کمی هم با آن فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا