اخبار

رونمایی از پروژکتور می home لایت

چند سال پیش شرکت شیائومی یک نام تقریبا ناشناخته بود و کمتر کی انتظار داشت که این شرکت در چند سال به یکی از رقبای اصلی در بازار تلفن همراه هوشمند بدل شود. با این وجود توانایی این کمپانی تنها به تولید تلفن همراه هوشمند منتهی نیست و این شرکت در زمینه تولید سایر محصولات هوشمند نیز یک نام بزرگ و معتبر محسوب شده و سالانه چندین دستگاه جذاب جدید را معرفی کرده و روال پیشرفت را طی کرده است. آخرین محصولی که این شرکت به بازار مصرف عرضه کرده است، پروژکتور می home لایت است که در ادامه اطلاعاتی درباره آن را در اختیار شما خوانندگان عزیز موبایلستان قرار خواهیم داد.

مطالب مرتبط

پروژکتور می home لایت در حقیقت محصولی است که در حال حاضر تنها در بازار چین عرضه شده است ولی به زودی در سایر بازارهای جهان نیز به کاربران و خریداران عرضه خواهد شد. این پروژکتور امکان ارائه تصاویر در ابعاد بسیار بزرگ را برای کاربران خود فراهم کرده و خروجی تصویر بسیار با کیفیتی را نیز برای مشتریان مهیا ساخته است. محدوده تصویری قابل پشتیبانی برای پروژکتور می home لایت بین 40 تا 200 اینچ است که تمامی تصاویر با کیفیت تصویر 1080P بر روی خروجی قرار خواهند گرفت که این مقدار، رقم بسیار مناسبی برای یک پروژکتور بوده و این دستگاه را به یک گزینه ایده آل برای مصارف مختلف بدل کرده است.

پروژکتور می home لایت

شایان ذکر است که قیمت پروژکتور می home لایت، 2200 یوان است که برابر با 320 دلار آمریکا به حساب آمده و در رده خود قیمتی مناسب دارد. با این حال این قیمت، قیمت حراج برای عرضه اولیه است و در ادامه شاهد ارتقای این قیمت به 2500 یوان یا 364 دلار خواهیم بود. از امکانات موجود روی پروژکتور می home لایت باید به درگاه اچ دی ام آی، یو اس بی و سیستم کنترل صوتی اشاره کرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا