اخبار

با لوگو رابط کاربری MI UI 13 بیشتر آشنا شوید

انتظار می‌رود شیائومی در روزهای آینده از رابط کاربری MI UI 13 رونمایی کند. پیش از آن، این شرکت قبلاً اکثر تغییرات آتی را از طریق بیلدهای هفتگی MIUI معرفی کرده است. اکنون حتی لوگو نسخه اصلی این رابط کاربری قبل از اعلام رسمی نرم افزار جدید آشکار شد.

چند هفته پیش، لوگو رابط کاربری MIUI 13 در بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار تغییر کرد تا وضعیت «در حال ساخت» را نشان دهد. چند روز پس از آن، شیائومی شروع به ساخت لوگو جدید MIUI 13 با برخی از برنامه‌های سیستمی خود کرده است.

شیائومی تایید می‌کند که این لوگو واقعاً رسمی است. این بدان دلیل است که تصاویر لوگو در داخل برنامه‌هایی که توسط خود شیائومی ساخته شدند، حک می‌شود.

رابط کاربری MI UI 13 با لوگو زیباتر از راه خواهد رسید

درباره طراحی جدید لوگو باید بیان داشت که به نظر می‌رسد فونت جدیدی دارد و فقط کمی با نمونه قبل متفاوت است. لوگو و فونت جدید در مقایسه با لوگو و فونت قدیمی MIUI 12 انحنای بیشتری نشان می‌دهد. به نوعی شیائومی سعی کرده طراحی ظریفی برای نسخه جدید در نظر گیرد.

همه این تحولات اخیر در مورد MIUI نشان می‌دهد که شیائومی ممکن است به زودی این نسخه جدید را اعلام کند. به احتمال زیاد در کنار سری Xiaomi 12 معرفی خواهد شد.

انتظار داریم شیائومی مشکلات MIUI 12 را با MIUI 13 به پایان برساند. اگرچه این شرکت تلاش کرده است تا برخی از این مشکلات را با MIUI 12.5 و MIUI 12.5 Enhanced Edition کاهش دهد، همچنان مشکلاتی به چشم می‌خورد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا