اخبار

مودم های سری EAGLE PRO AI دی لینک معرفی شد

شرکت D-Link به تازگی از جدیدترین روترهای خود تحت سری EAGLE PRO AI و پشتیبانی از هوش مصنوعی رونمایی کرده که برای کاربری‌های خانگی و دفاتر و ادارات هوشمند طراحی شده‌ است.

این روترها شامل سه مدل AX1500 4G+ Smart Router (G416) و AX1500 4G Smart Router (G415) و N300 4G Smart Router (G403) بوده و به آخرین فناوری‌های 4G مجهز شده‌اند.

این مودم روترها برای شبکه‌هایی با تعداد کاربران بالا طراحی شده و مناسب کاربرانی است که به دنبال بهبود کیفیت ارتباطات داخلی شبکه‌ خود هستند. بهره‌مندی از فناوری 4G و 3G در کنار اینترنت سیمی به کاربر این امکان را می‌دهد به راحتی بین این فناوری‌های ارتباطی جابجا شوند.

با این حال به نظر می‌رسد این مودم‌ها از فناوری 5G پشتیبانی نمی‌کنند. فناوری پیشرفته‌ Wi-Fi 6 همراه با هوش مصنوعی در این محصولات پیاده‌سازی شده و یک Wi-Fi Optimizer که با هوش مصنوعی کار می‌کند به طور مداوم کانال‌های وای فای مطلوب و با کمترین تداخل را اسکن و انتخاب می‌کند.

سری EAGLE PRO AI دی لینک با هوش مصنوعی

مودم های سری EAGLE PRO AI دی لینک معرفی شد

در عین حال قابلیت AI Traffic Optimizer مهم‌ترین نوع ترافیک اینترنتی را برای عملکردی مناسب در اولویت قرار می‌دهد و بهینه‌سازی می‌کند. پشتیبانی از بیش از 128 دستگاه متصل، WPA3 و Parental control مبتنی بر هوش مصنوعی از دیگر قابلیت‌های این محصولات است.

مدل های G416 و G415 از کابل شبکه‌ Cat 6 برای 4G+ LTE و کابل شبکه Cat 4 برای 4G LTE پشتیبانی می‌کند و سرعتی به ترتیب برابر با 300 و 150 مگابیت در ثانیه را ارائه می‌کنند.

تکنولوژی Wi-Fi نیز سرعت ارتباط بی سیم این مودم را تا 1500 مگابیت بر ثانیه افزایش می‌دهد. هر سه مدل از این روترهای 4G شرکت دی لینک SIM unlocked هستند و با همه‌ اپراتورها و سرویس دهنده‌ها سازگاری دارند.

قابلیت مدیریتی در این سری از روتر های D-Link قابل توجه است و کاربر می‌تواند با استفاده از اپ EAGLE PRO AI دی لینک عملکرد شبکه را رویت کند. این محصولات همچنین با دستیارهای صوتی آمازون الکسا و Google Assistant نیز سازگاری دارند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا